Scheers Roes Makelaars
"Enjoy living in the Achterhoek!"
Scheers Roes Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in de regio Groenlo. Met een breed aanbod van diensten, zoals verkoop, aankoop, huur en taxaties, zorgen wij voor een complete oplossing onder één dak. Onze ervaren makelaars en medewerkers combineren kennis met passie om uw wensen te realiseren. Onze specialisaties reiken van woningstyling en fotografie tot beleggen en herbestemmen. Of u nu op zoek bent naar...
Current housing stock
-
- Available
Kleermaker 50
7141RE Groenlo
€ 347.500 k.k.
€ 2.780/m²
BSave as favorite- Living area
- 125 m²
- Land area
- 238 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Emmasingel 61
7141WK Groenlo
€ 285.000 k.k.
€ 3.519/m²
CSave as favorite- Living area
- 81 m²
- Land area
- 255 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Papendijk 37
7141KG Groenlo
€ 319.000 k.k.
CSave as favorite- Living area
- 97 m²
- Land area
- 250 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Willem Neerfeldtstraat 17
7141GE Groenlo
€ 439.000 k.k.
€ 3.920/m²
ASave as favorite- Living area
- 112 m²
- Land area
- 220 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Evertsenstraat 26
7141WB Groenlo
€ 259.000 k.k.
€ 2.515/m²
CSave as favorite- Living area
- 103 m²
- Land area
- 150 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Het Blik 64
7141TK Groenlo
€ 299.000 k.k.
€ 2.534/m²
CSave as favorite- Living area
- 118 m²
- Land area
- 135 m²
- Bedrooms
- 5
Reviews (21)
Review platforms
BronscoresTotal score
21 total reviews
Funda
16 reviews on Funda
5 reviews on Google
-
Zilversmid 18
8Prettige samenwerking met de makelaar en de medewerkers van het kantoor. Na elke bezichtiging direct terugkoppeling gehad. Na de verkoop bij elke stap op de hoogte gehouden van de ontwikkelingen.
-
Beuksveld 24
8Contact was goed, we zijn tevreden hoe alles verlopen is. We werden goed op de hoogte gehouden en de informatie was duidelijk alleen sommige papieren waren lastig om te lezen, vooral de algemene papieren.
-
De Snieder 38
8Wij zijn zeer goed en kundig begeleid door onze makelaar gedurende het gehele proces van intake tot uiteindelijke verkoop van onze woning.
-
Kloetenseweg 94
9Tijdens werkdagen korte lijntjes voor vragen e.d. met de makelaar. Ze houden me bij elke volgende stap zelf op de hoogte. Duidelijke heldere uitleg.
-
Stoelenmatter 2
9contact was zeer goed , geweldige steun en informatie wat betreft de verkoop en vervolg tijdens verkoop. zeer tevreden.
-
Frans Halsstraat 18
9Prettig bedrijf. Kennis van de markt. Helder en duidelijk afspraken mee te maken. Proberen mee te denken en geven prima tips en verwachtingspatroon.
-
Widukindstraat 19
8Translated by AIAnne has super helped me with the purchase of my new home and sale of the current home. Recommended👍
-
Het Blik 26
10Translated by AIEverything went smoothly and the house was ultimately sold extremely well by the agent, for which thanks!
-