Okay, let's tackle this query. The user wants a revised office description for a real estate agency that builds trust and highlights their strengths. They provided specific context, so I need to focus on that. First, the structure: three paragraphs. The first should position the office in its region and make a promise. The second is about services, work method, expertise, certifications, languages. Third is a call to action. Looking at...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Van der Waalsstraat 40
2984EP Ridderkerk
€ 799.000 k.k.
€ 4.932/m²
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 162 m²
- Área del lote
- 430 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Van Leeuwenhoekstraat 64
2984EG Ridderkerk
€ 650.000 k.k.
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 130 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Drierivierenlaan 34
2983GW Ridderkerk
€ 600.000 k.k.
€ 4.724/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 127 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Bothastraat 4
2987BH Ridderkerk
€ 375.000 k.k.
€ 4.518/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 83 m²
- Área del lote
- 151 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Fazant 64
2986CK Ridderkerk
€ 469.000 k.k.
€ 3.876/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 121 m²
- Área del lote
- 158 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Van Leeuwenhoekstraat 101
2984EH Ridderkerk
€ 499.000 k.k.
€ 4.455/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 112 m²
- Área del lote
- 132 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (104)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
104 reseñas total
Funda
64 opiniones en Funda
40 reseñas en Google
-
Liesbeth Bonder
10Deskundig team, snelle verkoop (2 weken). Bij vragen of onduidelijkheden krijg je zeer snelle en deskundige reactie
-
Elma Leenheer
10Hele fijne ervaring met zowel koop als verkoop van het huis. We zijn heel tevreden over de snelle communicatie en goede adviezen. Top makelaar!
-
Ruud Bakker
10Fijne makelaar! Goed deskundig team, betrouwbaar, snel en een goed resultaat!!
-
Martijn van Wijk
10We hebben een fantastische samenwerking met Edith...Ga vooral zo door
-
Burgemeester Crezéestraat 18
10Het contact verliep erg prettig, efficiënt, en effectief bij zowel de aankoop als verkoop van de nieuwe en oude woning. Edith den Hoedt heeft veel kennis van de plaatselijke markt, wat zeker heeft bijgedragen aan de snelle verkoop. Voor ons heeft Edith den Hoedt deze transacties tot een succes gemaakt, waarbij haar professionele aanpak naar voren kwam en ze is vanuit onze ervaring zeker aan te bevelen.
-
Van Leeuwenhoekstraat 131
9Heel goed. Dank voor de persoonlijk geboden hulp en ondersteuning door ons thuis te bezoeken voor het in orde maken van de documenten.
-
Middenmolendijk 197
10Traducido por IAEdith den Hoedt es un agente inmobiliario muy bueno y competente. El contacto es muy agradable, hay un constante intercambio de opiniones y coordinación desde el comienzo del proceso de venta hasta la venta.