Okay, let's tackle this query. The user wants a revised office description for a real estate agency that builds trust and highlights their strengths. They provided specific context, so I need to focus on that. First, the structure: three paragraphs. The first should position the office in its region and make a promise. The second is about services, work method, expertise, certifications, languages. Third is a call to action. Looking at...
Current housing stock
-
- Available
Van der Waalsstraat 40
2984EP Ridderkerk
€ 799.000 k.k.
€ 4.932/m²
A++Save as favorite- Living area
- 162 m²
- Land area
- 430 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Van Leeuwenhoekstraat 64
2984EG Ridderkerk
€ 650.000 k.k.
BSave as favorite- Living area
- 130 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Drierivierenlaan 34
2983GW Ridderkerk
€ 600.000 k.k.
€ 4.724/m²
A+++Save as favorite- Living area
- 127 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Bothastraat 4
2987BH Ridderkerk
€ 375.000 k.k.
€ 4.518/m²
CSave as favorite- Living area
- 83 m²
- Land area
- 151 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Fazant 64
2986CK Ridderkerk
€ 469.000 k.k.
€ 3.876/m²
BSave as favorite- Living area
- 121 m²
- Land area
- 158 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Van Leeuwenhoekstraat 101
2984EH Ridderkerk
€ 499.000 k.k.
€ 4.455/m²
BSave as favorite- Living area
- 112 m²
- Land area
- 132 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (104)
Review platforms
BronscoresTotal score
104 total reviews
Funda
64 reviews on Funda
40 reviews on Google
-
Liesbeth Bonder
10Deskundig team, snelle verkoop (2 weken). Bij vragen of onduidelijkheden krijg je zeer snelle en deskundige reactie
-
Elma Leenheer
10Hele fijne ervaring met zowel koop als verkoop van het huis. We zijn heel tevreden over de snelle communicatie en goede adviezen. Top makelaar!
-
Ruud Bakker
10Fijne makelaar! Goed deskundig team, betrouwbaar, snel en een goed resultaat!!
-
Martijn van Wijk
10We hebben een fantastische samenwerking met Edith...Ga vooral zo door
-
Burgemeester Crezéestraat 18
10Het contact verliep erg prettig, efficiënt, en effectief bij zowel de aankoop als verkoop van de nieuwe en oude woning. Edith den Hoedt heeft veel kennis van de plaatselijke markt, wat zeker heeft bijgedragen aan de snelle verkoop. Voor ons heeft Edith den Hoedt deze transacties tot een succes gemaakt, waarbij haar professionele aanpak naar voren kwam en ze is vanuit onze ervaring zeker aan te bevelen.
-
Van Leeuwenhoekstraat 131
9Heel goed. Dank voor de persoonlijk geboden hulp en ondersteuning door ons thuis te bezoeken voor het in orde maken van de documenten.
-
Middenmolendijk 197
10Edith den Hoedt is en hele fijne en deskundige makelaar. Het contact verloopt heel prettig, er is voortdurend overleg en afstemming vanaf het begin van het verkoopproces tot aan de verkoop.
-
Leeghwaterstraat 10
10Edith den Hoedt heeft een goed team, waar het fijn samenwerken mee is. Bij vragen wordt er snel en adequaat gereageerd.