Goedvastgoed Makelaardij se spécialise dans un service fiable, personnel et orienté résultats dans la région de Lunteren. En tant qu'agence locale, l'équipe connaît les subtilités du quartier et s'en sert pour assurer une vente ou un achat fluide. Avec des années d'expérience et une passion pour la région, le bureau garantit une communication transparente et un suivi de vos souhaits. Le bureau propose un large éventail de services, nota...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Dorpsstraat 71 A
6741AC Lunteren
€ 329.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 46 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Spikhorst 9
3927DC Renswoude
€ 439.000 k.k.
€ 3.430/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 128 m²
- Superficie du terrain
- 154 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Hulweg 49
6741CE Lunteren
€ 895.000 k.k.
€ 5.850/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 153 m²
- Superficie du terrain
- 389 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Vendu sous réserve
Park Den Eng 7
6741ZR Lunteren
€ 450.000 k.k.
€ 6.164/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 73 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu sous réserve
Park Den Eng 23
6741ZR Lunteren
€ 450.000 k.k.
€ 6.618/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 68 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu
Vaarkamperhof 5
6741XE Lunteren
€ 495.000 k.k.
€ 4.901/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 101 m²
- Superficie du terrain
- 137 m²
- Chambres de coucher
- 5
Avis (62)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
62 avis total
Funda
18 commentaires sur Funda
44 commentaires sur Google
-
Vaarkamperhof 5
10We zijn zeer tevreden met de werkwijze van Goedvastgoed Makelaardij. De lijntjes met de makelaar waren kort en er werd snel gereageerd. Via de groepsapp werden we op de hoogte gehouden van de ontwikkelingen. We vonden het fijne samenwerking!
-
Joëlla Bax
10Wij zijn ontzettend tevreden over onze ervaring met Goed Vast Goed Makelaardij. Zij hebben ons begeleid bij de aankoop van onze nieuwe woning en hebben daarbij echt gekeken naar onze wensen en eisen. We voelden ons gehoord en serieus genomen in het hele proces. Omdat we door de aankoop onze huidige woning snel moesten verkopen, was het extra belangrijk dat er snel en doeltreffend werd gehandeld. Daar hebben ze ons fantastisch bij geholpen. Helma kan snel schakelen, denkt proactief mee en houdt je continu goed op de hoogte met fijne en duidelijke updates over de voortgang van de verkoop. De communicatie is helder, snel en professioneel. Kortom: een betrokken, deskundige makelaar die wij absoluut aanraden!
-
Cedali Oliën
10Met twee weken ons huis op de markt gebracht, binnen een week verkocht!! Wat ging het snel, korte lijntjes, snel reageren en fijne tips gekregen om alles snel af te handelen. Ook via hun een huis aangekocht wat enorm fijn is gelopen. Ontzettend tevreden over de totale gang van zaken. Super bedankt Gerard en Helma voor de goede zorgen!!