Renate Baas Makelaardij
In Tiel staat Renate Baas Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke hulp bij de koop of verkoop van woningen. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de lokale markt, zorgen wij ervoor dat uw wensen centraal staan. Wij bieden professionele dienstverlening in de verkoop en aankoop van woningen. Onze werkwijze is transparant, gedetailleerd en gericht op het bereiken van de beste resultaten voor onze klanten. Neem contact...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Rijnstraat 58 a
4031KM Ingen
€ 1.450.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 268 m²
- Superficie du terrain
- 13550 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Hoogendijkstraat 9
4005AT Tiel
€ 469.000 k.k.
€ 3.876/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 121 m²
- Superficie du terrain
- 129 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Notarisappel 186
4007ZB Tiel
€ 775.000 k.k.
€ 5.065/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 153 m²
- Superficie du terrain
- 479 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Hoveniersweg 55
4001HS Tiel
€ 375.000 k.k.
€ 3.178/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 118 m²
- Superficie du terrain
- 122 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
De Hennepe 527
4003BH Tiel
€ 439.000 k.k.
€ 3.049/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 144 m²
- Superficie du terrain
- 194 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
St. Agnietenstraat 19 b
4001NB Tiel
€ 335.000 k.k.
€ 2.939/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 114 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
Avis (28)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
28 avis total
Funda
13 commentaires sur Funda
15 commentaires sur Google
-
Nachtegaallaan 5
10Het contact met Renate verliep heel prettig. We zijn fijn geholpen met de koop en verkoop van de huizen. Duidelijke antwoorden op onze vragen. Een goede makelaar en we zouden haar echt aanbevelen, samen met haar team.
-
Den Dries 23
10Renate is een makelaar met empathie en inlevingsvermogen. Daarnaast is kundigheid en verkoopdenkend vermogen een grote pre. Buiten dat ze gezellig is, is zij kordaat en doortastend. Al bij al een makelaar waar je je gehoord voelt en zeker zaken mee wil doen.
-
Frances Bergman
10 -
Sportparklaan 1 a
10Contact was erg prettig. Informatieve voortgang over bezichtigingen werd periodiek aangeboden per mail en mondeling. Stond open voor het beantwoorden van onze vragen en reageerde vlot.
-
Julianastraat 14
10Zeer fijne makelaar denkt met je mee. Als kennis en familie een huis willen verkopen raad ik Renate Baas zeker aan.
-
De Spoelerij 2
10Renate is een fijne makelaar. Denkt goed mee. Je voelt je gelijk op je gemak. Zeer vriendelijk en behulpzaam. Wij zouden als het nodig is in de toekomst altijd voor haar kiezen!
-
Diderik Vijghstraat 121
10Ik ben zeer tevreden over de verkoop van mijn woning en de begeleiding van de makelaar. Alles verliep vlot, professioneel en transparant. Dankzij de goede communicatie en inzet was mijn huis snel verkocht voor een mooie prijs. Zeker een aanrader!