In Tiel staat Renate Baas Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke hulp bij de koop of verkoop van woningen. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de lokale markt, zorgen wij ervoor dat uw wensen centraal staan. Wij bieden professionele dienstverlening in de verkoop en aankoop van woningen. Onze werkwijze is transparant, gedetailleerd en gericht op het bereiken van de beste resultaten voor onze klanten. Neem contact...
Current housing stock
-
- Available
Kerklaan 12
4043ME Opheusden
€ 629.000 k.k.
€ 4.399/m²
CSave as favorite- Living area
- 143 m²
- Land area
- 384 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Rijnstraat 58 a
4031KM Ingen
€ 1.450.000 k.k.
ASave as favorite- Living area
- 268 m²
- Land area
- 13550 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Hoogendijkstraat 9
4005AT Tiel
€ 469.000 k.k.
€ 3.876/m²
A++Save as favorite- Living area
- 121 m²
- Land area
- 129 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Notarisappel 186
4007ZB Tiel
€ 775.000 k.k.
€ 5.065/m²
BSave as favorite- Living area
- 153 m²
- Land area
- 479 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Hoveniersweg 55
4001HS Tiel
€ 375.000 k.k.
€ 3.178/m²
ESave as favorite- Living area
- 118 m²
- Land area
- 122 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
De Hennepe 527
4003BH Tiel
€ 439.000 k.k.
€ 3.049/m²
DSave as favorite- Living area
- 144 m²
- Land area
- 194 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (28)
Review platforms
BronscoresTotal score
28 total reviews
Funda
13 reviews on Funda
15 reviews on Google
-
Nachtegaallaan 5
10Het contact met Renate verliep heel prettig. We zijn fijn geholpen met de koop en verkoop van de huizen. Duidelijke antwoorden op onze vragen. Een goede makelaar en we zouden haar echt aanbevelen, samen met haar team.
-
Den Dries 23
10Renate is een makelaar met empathie en inlevingsvermogen. Daarnaast is kundigheid en verkoopdenkend vermogen een grote pre. Buiten dat ze gezellig is, is zij kordaat en doortastend. Al bij al een makelaar waar je je gehoord voelt en zeker zaken mee wil doen.
-
Frances Bergman
10 -
Sportparklaan 1 a
10Contact was erg prettig. Informatieve voortgang over bezichtigingen werd periodiek aangeboden per mail en mondeling. Stond open voor het beantwoorden van onze vragen en reageerde vlot.
-
Julianastraat 14
10Zeer fijne makelaar denkt met je mee. Als kennis en familie een huis willen verkopen raad ik Renate Baas zeker aan.
-
De Spoelerij 2
10Renate is een fijne makelaar. Denkt goed mee. Je voelt je gelijk op je gemak. Zeer vriendelijk en behulpzaam. Wij zouden als het nodig is in de toekomst altijd voor haar kiezen!
-
Diderik Vijghstraat 121
10Ik ben zeer tevreden over de verkoop van mijn woning en de begeleiding van de makelaar. Alles verliep vlot, professioneel en transparant. Dankzij de goede communicatie en inzet was mijn huis snel verkocht voor een mooie prijs. Zeker een aanrader!