PH Makelaardij en Taxateurs
"Geen verkooppraat. Gewoon duidelijk."
Bij PH Makelaardij staat duidelijkheid centraal. Vanuit Numansdorp zijn we begonnen en hebben we ons ontwikkeld tot een team dat korte lijnen hanteert en direct contact zoekt. Grote organisaties met lagen zijn niet ons ding; we werken efficiënt en transparant. Onze benadering is eerlijk, zonder verkooppraatjes. We schakelen snel en houden het overzicht, zodat jij altijd weet waar je aan toe bent. Of het nu om de verkoop, aankoop of taxa...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
's-Lands werf 260
3063GH Rotterdam
€ 360.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 58 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Torenstraat 30
3281XP Numansdorp
€ 595.000 k.k.
€ 3.542/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 168 m²
- Superficie du terrain
- 308 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Immanuel Kantstraat 350
3076DN Rotterdam
€ 275.000 k.k.
€ 3.354/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 82 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Heemlaan 35
3265BZ Piershil
€ 750.000 k.k.
€ 4.213/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 178 m²
- Superficie du terrain
- 650 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Oud-Cromstrijensedijk OZ 44 a
3286BP Klaaswaal
€ 925.000 k.k.
€ 4.243/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 218 m²
- Superficie du terrain
- 860 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Beetsstraat 1 C 16
3261PL Oud-Beijerland
€ 400.000 k.k.
€ 6.897/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 58 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
Avis (85)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
85 avis total
Funda
18 commentaires sur Funda
67 commentaires sur Google
-
Kevin Hennessy
10Ben heel goed geholpen , duidelijk en open , word naar je geluisterd ,denken met je mee ! Als je huis wil verkopen, moet je bij Ph zijn !
-
Danya Podgaietsky
10 -
Ronald Deman
10Fijne makelaar. Reageert snel en denkt mee waar mogelijk en/of gewenst. Ook qua uitvoering kon er snel geschakeld worden. Erg prettig als je zelf in een roller coaster zit en doorpakken noodzakelijk is! Al met al; Top en Dank!
-
Kajsa Strömberg
10Traduit par l'IAQuelle soulagement de travailler avec ces agents immobiliers. Dans notre vente très émotionnelle de la maison, nous avons été fantastiquement accompagnés ! Grandement recommander ces agents immobiliers !!!
-
Dr. A. Vondelingstraat 9
10Traduit par l'IALe courtier était facilement joignable durant tout le processus et a donné de bonnes réponses à mes questions. C'était très agréable, surtout lorsque l'acheteur est venu avec des questions supplémentaires et des remarques. Tout cela a abouti à de bons résultats, si bien que tout le monde était satisfait. L'acheteur et nous, les vendeurs. Vraiment top! Merci pour votre aide et votre accompagnement.
-
Marek Kosiewski
10Wij hebben ons huis verkocht met PH Makelaardij en zijn zeer tevreden over de samenwerking. Het hele proces verliep soepel en zonder problemen. Rob en Marleen zijn altijd goed bereikbaar, reageren snel en geven duidelijke antwoorden. Voor mij was de beslissing om te verkopen en terug te verhuizen naar mijn thuisland erg stressvol, maar dankzij hun professionele begeleiding voelde alles vertrouwd en goed geregeld. Nogmaals dank, Rob en Marleen. Ik kan PH Makelaardij van harte aanbevelen.