Veerhuis Wonen Makelaars
Veerhuis Wonen Makelaars staat voor persoonlijke aandacht en kwaliteit in de woningmarkt. Esther & Sanne adviseren en begeleiden klanten bij aankoop, verkoop of verhuur van hun (t)huis. In een sfeervol en laagdrempelig kantoor geven zij zorgvuldig en betrokken advies, omdat het kopen of verkopen van een huis niet iedere dag gebeurt. Met een open werkwijze en persoonlijke aanpak streven wij ernaar om de wensen van onze opdrachtgevers te...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Hoflaan 335
5223LT 's-Hertogenbosch
€ 575.000 k.k.
€ 7.877/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 73 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Statenlaan 625
5223LH 's-Hertogenbosch
€ 660.000 k.k.
€ 7.021/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 94 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Hengmeng 118
5235JZ 's-Hertogenbosch
€ 585.000 k.k.
€ 4.149/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 141 m²
- Superficie du terrain
- 138 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Statenlaan 559
5223LH 's-Hertogenbosch
€ 350.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 54 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Kanseliersplein 184
5223LW 's-Hertogenbosch
€ 915.000 k.k.
€ 6.224/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 147 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Hoflaan 345
5223LT 's-Hertogenbosch
€ 440.000 k.k.
€ 7.333/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 60 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
Avis (49)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
49 avis total
Funda
26 commentaires sur Funda
23 commentaires sur Google
-
Maaike Van Dijk
10Persoonlijke benadering, kleinschalig kantoor, korte lijnen en snelle, goede communicatie. Realistische en reële verwachtingen mbt verkoop huis.
-
charlotte van lent
10Heel fijn begeleid bij de verkoop! Snelle en duidelijke communicatie :) erg dankbaar voor de hulp van Sanne en Esther!
-
Arno Tuinebreijer
10We hebben een fantastische ervaring gehad tijdens het verkoopproces van ons appartement. Korte communicatielijnen, duidelijke vooraf afgesproken verwachtingen (die ook werden waargemaakt) en zeer professionele ondersteuning. Als u op zoek bent naar een goede makelaar, kan ik Incan van harte aanbevelen.
-
Vijverberg 39
9Luisteren goed naar advies/opmerkingen, snel in communicatie, reëel en realistisch, kregen zelf ook goede adviezen.
-
Bordeslaan 355
10Bij de verkoop van het appartement van onze (schoon)ouders in het Paleiskwartier zijn wij uitstekend begeleid door Esther en Sanne van Veerhuis Wonen Makelaars. Vanwege de afstand (zelf wonen wij niet in Den Bosch) hebben zij ons goed ontzorgd, onder meer door het inschakelen van een styliste en een bouwkundige. De communicatie verliep vriendelijk maar zakelijk en direct, zelfs in het weekend was er tijd om op een vraag te reageren. Daarnaast waren zij helder en transparant over…
-
Clarissenhof 484
10Zeven jaar geleden leerde ik Esther van de Veer kennen als makelaar van de verkoper van mijn appartement. Haar werkwijze was toen al snel, zorgvuldig en betrouwbaar. Nu, samen met Sanne, heeft zij de verhuur van mijn appartement perfect verzorgd. Alle verwachtingen zijn waargemaakt. Team Veerhuis: dank voor de uitstekende service!