Bij Corina Woningmakelaardij
"Valeur ajoutée dans l'habitat"
Bij Corina Woningmakelaardij in Nieuwkoop staat de klant centraal. Met een persoonlijke aanpak en eerlijk advies begeleiden we je door het koop- of verkoopproces. Onze expertise en toewijding zorgen ervoor dat we jouw wensen serieus nemen en de juiste oplossing vinden. We specialiseren ons in diverse gebieden, waaronder monumenten, herbestemming en recreatie. Daarnaast bieden we diensten als verkoop, aankoop, verhuur en taxatie aan. Onz...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Jan Wagtendonkstraat 64
2251RN Voorschoten
€ 700.000 k.k.
€ 4.795/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 146 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
De Slingerkamp 35
2421TG Nieuwkoop
€ 450.000 k.k.
€ 3.659/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 123 m²
- Superficie du terrain
- 127 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Voorweg 99
2431AN Noorden
€ 1.450.000 k.k.
€ 8.333/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 174 m²
- Superficie du terrain
- 930 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Brasemstraat 32
2421HR Nieuwkoop
€ 455.000 k.k.
€ 4.375/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 104 m²
- Superficie du terrain
- 165 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Barnsteenstraat 31
2403BW Alphen aan den Rijn
€ 825.000 k.k.
€ 4.508/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 183 m²
- Superficie du terrain
- 374 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Hollandsekade 1
3651LS Woerdense Verlaat
€ 850.000 k.k.
€ 6.343/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 134 m²
- Superficie du terrain
- 695 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (41)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
41 avis total
Funda
35 commentaires sur Funda
6 commentaires sur Google
-
Meeuwenlaan 2
10Alles was top geregeld zeer vriendelijk en deskundig zeer goed begeleid door makelaar Corina .ik eerst een appartement gekocht bij Corina dat ik mijn huis ook bij Corina te koop heb gezet
-
Stortenbekerstraat 3
9Traduit par l'IANotre maison a rapidement et professionnellement été mise en vente. Le contact s'est déroulé très bien et la vente a eu lieu rapidement !
-
Verlaat 7
10Het contact was super fijn ze hebben ons perfect begeleid van begin tot eind Iedere update kregen we en alles ging in goed overleg
-
Stationsweg 10 A
10Goed contact, telefonisch en middels whatsapp. Goed bereikbaar altijd iemand aan de telefoon beschikbaar. Fijne intake, en voldaan aan alle wensen betreft bezichtigingen en biedingen. Leuk en enthousiast team van medewerkers, en wat voor ons heel prettig was dat er snel doorgepakt is met de verkoop van ons huis.
-
Sportlaan 33
9Wij hebben het contact met onze makelaar als heel heel erg fijn ervaren, ze hielp ons met alles en was altijd bereikbaar voor vragen en advies
-
Schippershaak 7
9Bij Corina geeft je rust en vertrouwen. Staat open voor goede samenwerking en is kritisch waar nodig. Altijd goed te bereiken, biedt een luisterend oor en je voelt je onderdeel van het proces.
-
Dorpsstraat 32 A
10Heldere uitleg en duidelijk advies. Vragen stellen kan altijd waarbij je snel geholpen wordt.