De Makelaars van Altena
"Der Makler für Sie"
Als je huidige woning wil verkopen of een nieuw huis zoekt, dan is Dé Makelaars van Altena de juiste partner. Onze ervaring in de regio loopt al meer dan 25 jaar, en dat ziet men aan onze breed opgezette dienstverlening. Of het nu gaat om woningen, bedrijfsmatig onroerend goed of agrarisch land, wij staan voor je klaar. Onze drie locaties in Woudrichem, Sprang-Cappele en Wijk en Aalburg zorgen voor duidelijke toegankelijkheid. We leggen...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
de Vlijt 23
4261XA Wijk en Aalburg
€ 485.000 k.k.
€ 3.514/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 138 m²
- Fläche des Grundstücks
- 349 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Kerkverreweide 55
4261LL Wijk en Aalburg
€ 299.000 k.k.
€ 4.902/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 61 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Havenstraat 48
4251BD Werkendam
€ 349.000 k.k.
€ 4.058/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 86 m²
- Fläche des Grundstücks
- 148 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Jasmijnstraat 33
4261CR Wijk en Aalburg
€ 369.000 k.k.
€ 3.265/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 113 m²
- Fläche des Grundstücks
- 166 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Bosbeemd 17
5251BX Vlijmen
€ 1.390.000 k.k.
€ 5.036/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 276 m²
- Fläche des Grundstücks
- 510 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Oude Zeedijk 7
4271BD Dussen
€ 800.000 k.k.
€ 3.922/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 204 m²
- Fläche des Grundstücks
- 3649 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (60)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
60 Bewertungen insgesamt
60 Bewertungen bei Google
-
Pieter Verhagen
10Ik raad iedereen aan die hun huis willen verkopen dit samen met De Makelaars van Altena te doen. Dit is ons heel goed bevallen, goede begeleiding, denken mee, zijn correct. Een heel professioneel team.
-
Janny Broeken
10Bedankt voor de verkoop van het appartement en de fijne samenwerking.
-
ray
10Vrijblijvende waarde bepaling gehad van Niek Leijendekker. Aardige professionele man,als ik over ga tot verkoop hou ik Niek in mijn achter hoofd!
-
Ewout van Bronswijk
10Wij zijn zeer tevreden over het gehele verkooptraject met De Makelaars van Altena. De intake en kennismaking met Geert verliep soepel. Daarna werden de werkzaamheden snel en voortvarend opgepakt door het verdere team. De verkoop werd op korte termijn gerealiseerd. ook de verwachting over o.a. de opbrengst werd waar gemaakt. De afhandeling verliep soepel. Contacten lekker direct via Whatsapp groep. Al met al zou ik deze makelaar iedereen in Werkendam kunnen aanbevelen.
-
Wilma van oudheusden
10Übersetzt durch KIEngagierter Makler, alles bestens geregelt
-
Sivan Dauod
10Übersetzt durch KIBester Immobilienmakler
-
Michael van Eijk
10Übersetzt durch KIUnsere neue Wohnung über Altena gekauft. Aufgrund des guten Services und der Kommunikation durfte Altena auch unsere alte Wohnung verkaufen. Sehr zufrieden, wie alles verlaufen ist.