Van der Brugge Makelaardij ist seit 1973 in einem breiten Gebiet tätig, das sich von Sliedrecht bis Tiel erstreckt. Mit fünf Niederlassungen in Gorinchem, Leerdam, Sleeuwijk, Hardinxveld-Giessendam und Tiel steht das Unternehmen für dynamische und begeisterte Makler, die stets erreichbar sind. Ob Samstag oder in der Abendszeit – wir sind für Sie da, um schnell und effizient zu handeln. Unsere Mission ist es, Menschen bei der Erreichung...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Halve Maan 20
4207BE Gorinchem
€ 585.000 k.k.
€ 5.177/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 113 m²
- Fläche des Grundstücks
- 214 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Bosstraat 31
4901ED Oosterhout
€ 400.000 k.k.
€ 4.651/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 86 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Achterdijk 32
4243TM Nieuwland
€ 1.495.000 k.k.
€ 6.858/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 218 m²
- Fläche des Grundstücks
- 14257 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Werkensedijk 62
4251PS Werkendam
€ 625.000 k.k.
€ 3.511/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 178 m²
- Fläche des Grundstücks
- 114 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Kleine Haarsekade 80
4205VD Gorinchem
€ 600.000 k.k.
€ 5.085/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 118 m²
- Fläche des Grundstücks
- 257 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Hoogstraat 105 B
4251CK Werkendam
€ 359.000 k.k.
€ 3.860/m²
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 93 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (330)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
330 Bewertungen insgesamt
Funda
178 Bewertungen auf Funda
152 Bewertungen bei Google
-
Spion 2
10Het contact met de makelaar verliep goed, de kundigheid was zeer op orde en wij hebben een goede ondersteuning ervaren met de makelaar via van der Brugge.
-
Luitenant 3
10Goede makelaar, weet veel van de markt. Is erg vriendelijk. Komt alle afspraken na, zeker een aanrader
-
Jeffrey Van Gelder
10Robert heeft ons enorm goed geholpen! Erg vriendelijk en super enthousiast, zeer tevreden over het verloop!
-
Hoepmakerspad 2
9Het enige moment waar ik een opmerking over heb was de - mijns inziens - te lange tijd die eroverheen ging voordat de foto's van de woning werden gemaakt. Ik heb daar toen actie op ondernomen waarna het maken van de foto's 1,5 week eerder werd ingepland. Verder liep alles goed. Op mijn vragen (telefonisch/app) werd steeds vlot gereageerd.
-
Hans Kok
10 -
Frans Halsstraat 30
9Het contact met Leo de verkoper van mijn huis was goed. Wel met verschillende personen van het kantoor contact gehad wat goed was, maar te groot dat ik met diverse mensen heb gesproken en op den duur niet meer wist wie ik moest hebben.
-
Adjudant 16
10Zeer tevreden vanaf ons eerste contact en begeleiding tot en met de definitieve. Gedurende de daadwerkelijke verkoop heeft Robert ons goed op de hoogte gehouden en was het contact zeer plezierig en ook met de andere medewerkers/medewerksters!