leuk! makelaars
"Top real estate agent of the year in our region"
Bij leuk! makelaars denken we dat het kopen, verkopen en financieren van een huis iets moet zijn waar je plezier aan hebt. Of het nu gaat om je eerste woning, een gezinswoning of hypotheekadvies: wij nemen de tijd om je te luisteren en te begrijpen wat voor jou belangrijk is. In 2025 zijn we door Funda uitgeroepen tot Topmakelaar van het jaar in onze regio, wat we als bewijs zien van ons werk. Wij willen dat je je thuis voelt, zowel in...
Current housing stock
-
- Available
Lunet 12
4214GA Vuren
€ 670.000 k.k.
€ 3.681/m²
ASave as favorite- Living area
- 182 m²
- Land area
- 451 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Woelse Donk 5
4207XC Gorinchem
€ 825.000 k.k.
€ 5.222/m²
ASave as favorite- Living area
- 158 m²
- Land area
- 385 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Dalem Donk 46
4207XG Gorinchem
€ 825.000 k.k.
€ 4.825/m²
ASave as favorite- Living area
- 171 m²
- Land area
- 320 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Dr. W. Dreesstraat 1
4207NS Gorinchem
€ 575.000 k.k.
€ 4.492/m²
A+Save as favorite- Living area
- 128 m²
- Land area
- 293 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Roekstraat 15
4143AA Leerdam
€ 410.000 k.k.
€ 3.565/m²
CSave as favorite- Living area
- 115 m²
- Land area
- 194 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Korte Slagenstraat 7
4205BT Gorinchem
€ 500.000 k.k.
CSave as favorite- Living area
- 116 m²
- Land area
- 160 m²
- Bedrooms
- 5
Reviews (313)
Review platforms
BronscoresTotal score
313 total reviews
Funda
179 reviews on Funda
134 reviews on Google
-
Westwagenstraat 14 c
10Het team van Leuk! heeft ons zeer goed begeleid in de verkoop. Behalve professioneel was het ook Leuk! We hebben meerdere keren met Leuk! zaken gedaan. En wij willen vooral Femke (met naam en toenaam) bedanken. Humor en professioneel blijven kan echt. Ze is grappig, leuk! en geeft Leuk! zeker een leuke boost. Andere willen we ook graag bedanken voor hun vriendelijkheid, bevlogenheid en behulpzaamheid. Dankjulliewel! Het was Leuk!
-
Wantschipperstraat 9
10Alle communicatie verliep vlekkeloos. Ze werken in een enthousiast team dat met je meedenkt! Alles is naar tevredenheid afgerond. Kortom: zeer tevreden over LEUK! Makelaars
-
Kerksteeg 28 b
10Het contact verliep Prima zouden iets beter kunnen communiceren. Ik heb dit ook aangegeven bij de makelaar Ik zou deze makelaar zeker aanraden.
-
Dokter van Stratenweg 740
10heel goed verlopen aardige mensen heel blij mee. bij tegenslagen heel goede begeleiding zou het iedereen aanbevelen.
-
Wilgenroosje 12
10Meerdere makelaars uitgenodigd, maar Leuk! weet je huis echt op waarde te schatten en weten hoe je jouw gevoel en de pluspunten van je huis en omgeving over te brengen. Ze denken vanuit mogelijkheden en van deze tijd. Zeer behulpzame, meedenkende medewerkers die alle zorg uit handen nemen. Van elke stap word je op de hoogte gehouden en geen vraag is te veel. Geen stress gehad, alleen maar echt leuk!