Stapper Vastgoed
Stapper Vastgoed staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Capelle aan den IJssel. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, helpen we u bij de aan- en verkoop van uw woning. Onze ervaring zorgt voor een soepele overdracht en transparante communicatie. Wij combineren expertise in verkoop, aankoop, hypotheken en belastingzaken onder één dak. Ons team van erkende adviseurs en medewerkers werkt samen...
Current housing stock
-
- Available
IJsseldijk-Noord 321
2935CR Ouderkerk aan den IJssel
€ 398.000 k.k.
€ 4.146/m²
DSave as favorite- Living area
- 96 m²
- Land area
- 226 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Reigersingel 15
2922GP Krimpen aan den IJssel
€ 420.000 k.k.
DSave as favorite- Living area
- 91 m²
- Land area
- 169 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Goudenregenstraat 102
2906CP Capelle aan den IJssel
€ 385.000 k.k.
€ 4.873/m²
CSave as favorite- Living area
- 79 m²
- Land area
- 198 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Merelhoven 57
2902KB Capelle aan den IJssel
€ 315.000 k.k.
€ 3.841/m²
DSave as favorite- Living area
- 82 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Jan de Geusrede 18
2901CP Capelle aan den IJssel
€ 475.000 k.k.
€ 4.481/m²
ASave as favorite- Living area
- 106 m²
- Land area
- 121 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Vondellaan 25
2902AR Capelle aan den IJssel
€ 540.000 k.k.
€ 4.122/m²
DSave as favorite- Living area
- 131 m²
- Land area
- 158 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (65)
Review platforms
BronscoresTotal score
65 total reviews
Funda
46 reviews on Funda
19 reviews on Google
-
Oostmaaslaan 431
10Hele prettige makelaar die de tijd neemt voor individuele bezichtigingen. Het contact was erg prettig, er had voor mij soms wel iets meer contact richting mij mogen zijn, maar ik ben ook van nature ongeduldig dus dat ligt meer aan mij :)
-
Jesse Koopstra
10Net een hele fijne bezichtiging gehad met Eldrick. Veel uitleg, meedenken en gezelligheid! Oh en een mooie brochure van het huis ontvangen.
-
Papiermolen 42
9Na jaren lange samenwerking, nog steeds een fijne, deskundige en zorgvuldige makelaar voor de verhuur van de woning.
-
Hobbemalaan 40
10Translated by AIWith this real estate agent, we first closed a mortgage with clear and quick service, very nice contact to build upon. With the sale of our house it went smoothly and done properly, in short more than satisfied with Stapper Real Estate and really a recommendation to handle everything regarding mortgage, purchase and sale of your house!
-
Trasmolen 60
10Translated by AISuper satisfied with Stapper! Extremely knowledgeable, always available, helped tremendously, in short: Top!
-
Oranjelaan 1