Fidiom Makelaardij
Fidiom Makelaardij staat voor betrouwbaar en persoonlijk advies in de regio Wijk bij Duurstede. Wij begrijpen dat de aankoop of verkoop van een woning een belangrijk moment is en zorgen ervoor dat u dit proces met rust en vertrouwen doorloopt. Onze klantgerichte aanpak zorgt voor een vloeiende en succesvolle overdracht. Wij bieden dienstverlening in aankoop, verkoop en financieel advies. Onze werkwijze is transparant, direct en gericht...
Current housing stock
-
- Available
Warande 114
3961LE Wijk bij Duurstede
€ 489.000 k.k.
CSave as favorite- Living area
- 99 m²
- Land area
- 209 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Boslaan 53
3958GX Amerongen
€ 698.000 k.k.
€ 5.248/m²
CSave as favorite- Living area
- 133 m²
- Land area
- 337 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Singel 22
3961CG Wijk bij Duurstede
€ 429.000 k.k.
€ 7.526/m²
DSave as favorite- Living area
- 57 m²
- Land area
- 62 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Under consideration
Romulus 109
3962LD Wijk bij Duurstede
€ 859.000 k.k.
€ 4.826/m²
ASave as favorite- Living area
- 178 m²
- Land area
- 283 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Purchased
Balderikstraat 32
3553BH Utrecht
€ 600.000 k.k.
€ 6.061/m²
BSave as favorite- Living area
- 99 m²
- Land area
- 85 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Purchased
Minerva 10
3962KL Wijk bij Duurstede
€ 495.000 k.k.
€ 4.714/m²
BSave as favorite- Living area
- 105 m²
- Land area
- 157 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (22)
Review platforms
BronscoresTotal score
22 total reviews
Funda
22 reviews on Funda
-
Balderikstraat 32
10Fijn contact en het juiste advies. Denkt goed met je mee en is niet bang om ook zijn advies met je te delen. Komt zijn afspraken na en werkt fijn samen. Echt een aanrader!
-
Crosestein 1505
9Zeer fijne ervaring met deze makelaar. Vriendelijk, betrokken en altijd goed bereikbaar. We voelden ons serieus genomen en alles verliep duidelijk en betrouwbaar. Absoluut een aanrader!
-
Bakboord 29
10Fidiom heeft ons echt fantastisch geholpen, legt alles heel goed en fijn uit. En helpt ons echt waar nodig. Top service
-
Crosestein 1503
10Translated by AIThroughout the entire process, the communication has been excellent. Also what we could expect from the real estate agent was clear in advance. I can wholeheartedly recommend this real estate agent.
-
Karel de Grotestraat 22
9Translated by AIContact with Berry is very nice and he is always reachable. He makes time for you and ensures that all questions are answered quickly. Furthermore, you can always go to him if it is on his office hours.
-
Korfoedreef 13
9Translated by AIThe contact was very pleasant. The photos were really made very beautifully. Very efficient, skilled and responsive. I would definitely recommend this realtor!
-
Amstel 43
9Translated by AIBerry (Fidiom) helped us well during our search for a house. He was always accessible and thought along with us.
-
Friese Steen 17