Roepman Makelaardij NVM
"Your home our passion !!"
Roepman Makelaardij is geregistreerd bij de Nederlandse Vereniging van Makelaars (NVM), de grootste branchevereniging in Nederland voor vastgoeddeskundigen. Wij houden ons aan de eisen van de NVM en werken conform de eredoelen. Of u nu uw woning wilt verkopen, kopen of taxeren, wij staan voor u klaar met een persoonlijke aanpak. Onze klanten waarderen onze werkwijze, met een rapportcijfer van 9.2 op basis van beoordelingen via www.funda...
Current housing stock
-
- Available
Menno ter Braaklaan 245
2624TA Delft
€ 325.000 k.k.
€ 3.125/m²
DSave as favorite- Living area
- 104 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Chilipad 25
2622AZ Delft
€ 419.500 k.k.
€ 5.908/m²
ASave as favorite- Living area
- 71 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Patrimoniumstraat 13 A
2613TM Delft
€ 269.500 k.k.
CSave as favorite- Living area
- 36 m²
- Land area
- 43 m²
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Lijsterbeslaan 19
2612TV Delft
€ 465.000 k.k.
€ 6.284/m²
CSave as favorite- Living area
- 74 m²
- Land area
- 160 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Marshallplein 80
2286LP Rijswijk
€ 395.000 k.k.
€ 3.465/m²
ASave as favorite- Living area
- 114 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Kerkmeestersland 36
2635MV Den Hoorn
€ 725.000 k.k.
€ 4.833/m²
ASave as favorite- Living area
- 150 m²
- Land area
- 130 m²
- Bedrooms
- 5
Reviews (89)
Review platforms
BronscoresTotal score
89 total reviews
Funda
64 reviews on Funda
25 reviews on Google
-
Dennendal 114 0 ong
10Hele fijne makelaar! Heeft meerdere keren bewezen een specialist te zijn. Ik zou Ronald en zijn team van harte aanbevelen.
-
Ecodusweg 73
10Prettige 'no nonsense' makelaar. Martijn gaf rust en vertrouwen in een voor mij toch heel spannende tijd.
-
Gebbenlaan 56
9Ervaren makelaar die meedenkt met je. Reageert snel op mails of telefoon. Fijn contact. Houdt je goed op de hoogte van ontwikkelingen.
-
Oudlaan 15
9Heel goed geholpen door Ronald Roepman. Prettig in de omgang, duidelijk in zijn communicatie. Altijd bereidt om vragen te beantwoorden.
-
Dennendal 142
10Ronald en zijn team hebben ons de perfecte ondersteuning gegeven in het verkoop proces. Proactief, snel, meedenkend is hoe ik hen het beste kan omschrijven. Ik ken met recht geen beter makelaarskantoor.
-
Karibastraat 11
9Roepman kent de markt. Fijn schakelen en houdt je goed op de hoogte! Is een aanbeveling om als makelaar in te schakelen.
-
Heijermansplein 211
9Onze Koop en verkoop loopt altijd soepel, vriendelijk en rustig via deze makelaar daarom komen en wij er graag weer terug.
-
Hertog Govertkade 4
9Prettig contact,benaderbaar voor vele vragen,reageert snel en duidelijk! Zeer correct in de omgang en qua begeleiding.
-
Adderhof 7
10Ik ben meer dan tevreden met de makelaar. De communicatie, begeleiding en afhandeling zijn uitstekend verlopen.