Duynhage Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Den Haag. Met jarenlange ervaring en diepgang in de regio, helpen wij u bij elke stap op het vastgoedpad. Of u nu koopt, verhuurt of taxeert, wij staan voor u klaar met deskundigheid en toewijding. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, taxaties en verhuur. Onze werkwijze is transparant, doortastend en gericht op uw wensen. Wij...
Current housing stock
-
- Available
Soestdijksekade 233
2574AH Den Haag
€ 399.000 k.k.
CSave as favorite- Living area
- 76 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Balsemienlaan 116
2555RD Den Haag
€ 325.000 k.k.
€ 4.221/m²
ESave as favorite- Living area
- 77 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Buitenklingen 53
2554BT Den Haag
€ 875.000 k.k.
€ 5.000/m²
BSave as favorite- Living area
- 175 m²
- Land area
- 215 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Kamperfoelieplein 3
2563HW Den Haag
€ 475.000 k.k.
€ 3.322/m²
FSave as favorite- Living area
- 143 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Hoefbladlaan 49
2555EB Den Haag
€ 425.000 k.k.
€ 4.337/m²
BSave as favorite- Living area
- 98 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Sold subject to confirmation
Rossinilaan 335
2551MV Den Haag
€ 239.000 k.k.
€ 5.196/m²
CSave as favorite- Living area
- 46 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
Reviews (47)
Review platforms
BronscoresTotal score
47 total reviews
Funda
40 reviews on Funda
7 reviews on Google
-
Mozartlaan 380
10Saskia is een bijzonder professionele makelaar die oog en oor heeft voor jouw wensen en vragen als verkoper. Doordat ze je stap voor stap meeneemt in het proces, begrijp je zaken zoals prijs, de markt en al wat bij een verkoop komt kijken volledig. Daarnaast beschikt ze over een uitstekend netwerk voor zaken die buiten haar werkzaamheden liggen. Het belangrijkste aan Saskia is: je kunt haar vertrouwen en ze komt haar afspraken na. Is altijd goed bereikbaar en reageert snel en ac…
-
Arabislaan 14
9Goede en prettige communicatie, reageren snel, hebben veel kennis van zaken, zetten huis voor reële prijs op de markt en regelen alles. Kortom TOP
-
Schelfhoutstraat 21
10Ik ben enorm tevreden. Zij had enorm veel ervaring, hield mij op de hoogte van de voortgang,. Zij was goed bereikbaar en hield zich aan de afspraken. Alles verliep zo soepel. En wanneer ik het spannend vond kon zij mij, vanuit haar ervaring, geruststellen .
-
Rhijnesteinstraat 16
10Translated by AIVery knowledgeable real estate agent, everything was quickly arranged. Pleasure to work with. She helped us with the purchase and sale and has been very successful.
-
Perenstraat 165
10Translated by AIClear communication and pleasant mutual atmosphere. Acted quickly and provided correct advice. Helpful and accurate.
-
Laan van Meerdervoort 1177
9Translated by AIRegular contact and advice on the actions to be taken. This way, our house was temporarily removed from the market during the summer vacation and after the vacation there was momentum again and our house was sold to satisfaction.