Kerkvliet Makelaars
"Real estate agents specializing in housing needs in Leiden and surrounding areas."
Kerkvliet Makelaars stands for passion and personal involvement in the housing market of Leiden and surrounding areas. With years of experience and a young, dynamic team, we provide reassuring and professional guidance when buying or selling your home. We know the region better than anyone else and are happy to help you find the right house that matches your living preferences. Our emphasis is on quality over quantity, and we are always...
Current housing stock
-
- Available
Doeslaan 5
2351SN Leiderdorp
€ 575.000 k.k.
€ 5.808/m²
Save as favorite- Living area
- 99 m²
- Land area
- 135 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
De Boelelaan 305
1082RD Amsterdam
€ 450.000 k.k.
€ 5.294/m²
CSave as favorite- Living area
- 85 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Hoge Rijndijk 14
2313KJ Leiden
€ 795.000 k.k.
€ 4.877/m²
FSave as favorite- Living area
- 163 m²
- Land area
- 245 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Hoofdstraat 55
2351AB Leiderdorp
€ 675.000 k.k.
€ 4.688/m²
CSave as favorite- Living area
- 144 m²
- Land area
- 183 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Mooi Japiksteeg 4
2311CH Leiden
€ 850.000 k.k.
€ 4.857/m²
Save as favorite- Living area
- 175 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Ringkade 23
2315EH Leiden
€ 350.000 k.k.
€ 4.861/m²
BSave as favorite- Living area
- 72 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
Reviews (118)
Review platforms
BronscoresTotal score
118 total reviews
Funda
80 reviews on Funda
38 reviews on Google
-
Thiago Araujo
10 -
Ringkade 25
10Tijdens het traject hebben wij Erwin Nas leren kennen als een deskundige, betrokken en prettig communicerende makelaar. Hij combineert kennis van zaken met een persoonlijke en toegankelijke aanpak, waardoor wij ons gedurende het hele proces goed begeleid voelden. Wij kwamen bij hem terecht via vrienden die zeer positief over hem waren en die ervaring herkennen wij volledig. Die positieve ervaring maakt dat wij hem nu ook aan anderen aanbevelen.
-
Heivlinder 65
8We hebben de makelaar leren kennen als een prettig persoon die ons goed heeft geleid bij de verkoop van ons huis.
-
Spiegheldreef 11
10Perfecte service en marktkennis. Zeer professionele backoffice. Heldere en korte lijnen. Duidelijk advies. Aanrader.
-
Zadelmaker 16
10Verliep helemaal zoals verwacht en wij waren erg blij met onze keuze voor Kerkvliet. Deskundig, leuk contact en goed advies. Makelaar was volledig op de hoogte van de plaatselijke markt en de verkoopprijs lag uiteindelijk niet ver af van de prijs waarvoor het huis verkocht was. Het online systeem waarmee ze werken is erg prettig en alle info verzamel je daarmee op eenvoudige wijze.
-
Hogewoerd 40 D
9Prima kontakt met de makelaar en fijne interactie over prijs en bezichtigingen.! Bezichtigingen verliepen heel soepel en ook de aspirant kopers waren tevreden