Thoma Post Makelaars Enschede
"Thoma Post Real Estate Agency. Your dream, our work."
Thoma Post Makelaars is een makelaarskantoor met wortels in Oost-Nederland, dat zich sinds meer dan 30 jaar heeft gespecialiseerd in creatieve en effectieve oplossingen voor de vastgoedmarkt. Met negen kantoren en een team van ruim 100 professionals staat het bedrijf voorop in de Nederlandse markt. Door trends vroegtijdig te herkennen en deze om te zetten in concrete kansen, helpt Thoma Post klanten bij het realiseren van hun woon- of w...
Current housing stock
-
- Available
Walkottelanden 13
7542MP Enschede
€ 375.000 k.k.
€ 3.205/m²
ASave as favorite- Living area
- 117 m²
- Land area
- 180 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Oldenzaalsestraat 89 403
7511DZ Enschede
€ 240.000 k.k.
€ 3.871/m²
BSave as favorite- Living area
- 62 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
W.C. Schoutenstraat 23
7532XV Enschede
€ 250.000 k.k.
€ 2.358/m²
CSave as favorite- Living area
- 106 m²
- Land area
- 243 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Bergvennenhoek 106
7546NC Enschede
€ 625.000 k.k.
€ 3.613/m²
ASave as favorite- Living area
- 173 m²
- Land area
- 272 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Laaressingel 10
7514ER Enschede
€ 800.000 k.k.
€ 4.790/m²
ASave as favorite- Living area
- 167 m²
- Land area
- 344 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Joan Coststraat 40
7514AT Enschede
€ 500.000 k.k.
€ 4.274/m²
ESave as favorite- Living area
- 117 m²
- Land area
- 316 m²
- Bedrooms
- 5
Reviews (203)
Review platforms
BronscoresTotal score
203 total reviews
Funda
132 reviews on Funda
71 reviews on Google
-
Romy Romy
10We zijn heel tevreden over deze makelaar. We zijn met zowel de verkoop van ons eigen huis, als de koop van ons nieuwe huis heel fijn begeleid door ThomaPost. Jorn van Veen was (en is nog steeds) ons contactpersoon, en we hebben vanaf het begin het gevoel gehad dat hij transparant was en ons echt op de goeie manier adviseerde. Geen onzinverhalen en verkooppraatjes, maar gewoon zoals het is. Daarnaast was het contact heel laagdrempelig, vriendelijk, en fijn. We raden zowel Jorn als ThomaPost ook echt van harte aan! Heel erg bedankt voor de begeleiding, groetjes Jeroen & Romy
-
Berninkholthoek 14
9Onze ervaring met deze makelaar is heel positief. Het contact met zowel het kantoor, als met Jorn van Veen (ons contactpersoon) was erg fijn. Dion, die waarnam toen Jorn er niet was, was ook erg prettig in de omgang. Kortom toegankelijke, vriendelijke en enthousiaste mensen die verstand hebben van zaken en voor ons gevoel heel transparant waren. We raden ThomaPost zonder twijfel aan!
-
Parelmoervlinder 102
8Prima begeleiding en afstemming met Jorn! In korte tijd de woning kunnen verkopen. Tevreden en kan het zeker aanbevelen.
-
Scherphoflanden 23
8Translated by AINice first acquaintance conversation with the real estate agent, who had a lot of knowledge about our house for sale and the current market. This gave us confidence. The house was sold in a very short time, partly because the real estate agent knew exactly what he had to do to bring the house to market. The real estate agent was very clear for both the selling and buying parties.