MakelaardijDesk Lochem - Alles onder één dak!
In de regio Lochem staat MakelaardijDesk voor een betrouwbare partner bij al uw woning- en financiële zaken. Wij combineren ervaring, persoonlijkheid en kennis om u te begeleiden van A tot Z. Met een duidelijke focus op klantgerichtheid en transparante communicatie, zorgen wij dat u zich goed geïnformeerd en ondersteund voelt in elke stap van het proces. Wij bieden een breed aanbod diensten, waaronder verkoop, aankoop en financieel advi...
Current housing stock
-
- Available
Gietelinkdijk 1
7255MH Hengelo (Gld)
€ 945.000 k.k.
€ 6.097/m²
CSave as favorite- Living area
- 155 m²
- Land area
- 21080 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Hugo de Grootlaan 21
7241HL Lochem
€ 525.000 k.k.
€ 4.339/m²
DSave as favorite- Living area
- 121 m²
- Land area
- 591 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Bergweg 4
7242ER Lochem
€ 359.000 k.k.
€ 3.701/m²
DSave as favorite- Living area
- 97 m²
- Land area
- 262 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Nieuwstad 29 b
7241DM Lochem
€ 280.500 ,-
€ 5.844/m²
A+++Save as favorite- Living area
- 48 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Under consideration
Hugo de Grootlaan 10
7241HM Lochem
€ 409.000 k.k.
€ 4.701/m²
CSave as favorite- Living area
- 87 m²
- Land area
- 230 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold subject to confirmation
Kastanjelaan 7
7241DX Lochem
€ 610.000 k.k.
€ 4.296/m²
DSave as favorite- Living area
- 142 m²
- Land area
- 271 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (38)
Review platforms
BronscoresTotal score
38 total reviews
Funda
30 reviews on Funda
8 reviews on Google
-
Eibergseweg 47 b
9Goed contact gehad met de makelaar, duidelijk advies. Staat open voor op en aanmerkingen. Voortdurend op de hoogte gehouden.
-
Tusseler 85
9We kregen snel en deskundig advies.. Ook de deskundigheid was prima. Bedankt voor jullie prima hulp.
-
Van Heeckerenlaan 20
10Wij zijn super geholpen door het goed samenwerkende team van Hypotheekdesk Lochem! Dank je wel voor alles!
-
Emmastraat 5 m
10Zeer professionele en prettige begeleiding! Altijd toegankelijk en goed bereikbaar, met deskundig en eerlijk advies! Wij zijn zeer tevreden en bevelen deze makelaar van harte aan!!
-
Willem Alexanderlaan 71
8De klantvriendelijkheid en bereikbaarheid is zeer positief. Makelaar houdt je goed op de hoogte van de voortang. Positief is dat er ook veel persoonlijk contact is naast het standaard e-mail verkeer. Kortom een prettige makelaar om mee samen te werken.
-
Oude Lochemseweg 7
9Met een paar woorden bevelen wij MakelaardijDesk Lochem aan: vriendelijk personeel, deskundig, communicatief, meedenkend, een hele goede ervaring!
-
Dillenburg 40
9Translated by AIWe had great help with searching for our home. Also good contact with the real estate agent.
-
Prinses Margrietlaan 34
9Translated by AIExcellent real estate agent, short lines with the agent and always equal and expert answers to questions. We were kept informed at all times of the situation, which provided a very pleasant experience when selling our house. Definitely recommended!