MakelaardijDesk Lochem - Alles onder één dak!
In de regio Lochem staat MakelaardijDesk voor een betrouwbare partner bij al uw woning- en financiële zaken. Wij combineren ervaring, persoonlijkheid en kennis om u te begeleiden van A tot Z. Met een duidelijke focus op klantgerichtheid en transparante communicatie, zorgen wij dat u zich goed geïnformeerd en ondersteund voelt in elke stap van het proces. Wij bieden een breed aanbod diensten, waaronder verkoop, aankoop en financieel advi...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Gietelinkdijk 1
7255MH Hengelo (Gld)
€ 945.000 k.k.
€ 6.097/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 155 m²
- Área del lote
- 21080 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Hugo de Grootlaan 21
7241HL Lochem
€ 525.000 k.k.
€ 4.339/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 121 m²
- Área del lote
- 591 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Bergweg 4
7242ER Lochem
€ 359.000 k.k.
€ 3.701/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 97 m²
- Área del lote
- 262 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Nieuwstad 29 b
7241DM Lochem
€ 280.500 ,-
€ 5.844/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 48 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Bajo precio
Hugo de Grootlaan 10
7241HM Lochem
€ 409.000 k.k.
€ 4.701/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 87 m²
- Área del lote
- 230 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Kastanjelaan 7
7241DX Lochem
€ 610.000 k.k.
€ 4.296/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 142 m²
- Área del lote
- 271 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (38)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
38 reseñas total
Funda
30 opiniones en Funda
8 reseñas en Google
-
Eibergseweg 47 b
9Goed contact gehad met de makelaar, duidelijk advies. Staat open voor op en aanmerkingen. Voortdurend op de hoogte gehouden.
-
Tusseler 85
9We kregen snel en deskundig advies.. Ook de deskundigheid was prima. Bedankt voor jullie prima hulp.
-
Van Heeckerenlaan 20
10Wij zijn super geholpen door het goed samenwerkende team van Hypotheekdesk Lochem! Dank je wel voor alles!
-
Emmastraat 5 m
10Zeer professionele en prettige begeleiding! Altijd toegankelijk en goed bereikbaar, met deskundig en eerlijk advies! Wij zijn zeer tevreden en bevelen deze makelaar van harte aan!!
-
Willem Alexanderlaan 71
8De klantvriendelijkheid en bereikbaarheid is zeer positief. Makelaar houdt je goed op de hoogte van de voortang. Positief is dat er ook veel persoonlijk contact is naast het standaard e-mail verkeer. Kortom een prettige makelaar om mee samen te werken.
-
Oude Lochemseweg 7
9Met een paar woorden bevelen wij MakelaardijDesk Lochem aan: vriendelijk personeel, deskundig, communicatief, meedenkend, een hele goede ervaring!
-
Dillenburg 40
9Traducido por IATuvimos una gran ayuda al buscar nuestra vivienda. También tuvimos un buen contacto con el agente inmobiliario
-
Prinses Margrietlaan 34
9Traducido por IA¡Una agente inmobiliaria muy buena, comunicación clara con la agente y siempre respuestas rápidas e informadas a las preguntas. Nos mantuvieron siempre al día sobre el estado de las cosas, lo cual proporcionó una experiencia muy agradable durante la venta de nuestra casa. ¡Definitivamente recomendable!