In the Echt region, Maasstreek Makelaardij BV offers reliable and personal real estate agency services. With years of experience in the region and a strong focus on customer orientation, we help both individuals and entrepreneurs work efficiently and transparently with real estate. Our knowledge of the local market and our passion for the profession ensure that we are always aware of trends and opportunities. We specialize in the sale,...
Current housing stock
-
- Available
Steenakkerstraat 11
6051JV Maasbracht
€ 285.000 k.k.
€ 2.143/m²
GSave as favorite- Living area
- 133 m²
- Land area
- 410 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Munstertiend 6
6101VG Echt
€ 480.000 k.k.
BSave as favorite- Living area
- 113 m²
- Land area
- 310 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Wilhelminalaan 146
6101JJ Echt
€ 215.000 k.k.
€ 2.622/m²
DSave as favorite- Living area
- 82 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Hernastraat 12
6051GE Maasbracht
€ 425.000 k.k.
€ 3.455/m²
ASave as favorite- Living area
- 123 m²
- Land area
- 474 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Gelrestraat 22 C
6101EW Echt
€ 255.000 k.k.
€ 3.188/m²
ASave as favorite- Living area
- 80 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Populierlaan 30
6101BB Echt
€ 649.000 k.k.
€ 3.229/m²
ASave as favorite- Living area
- 201 m²
- Land area
- 690 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (38)
Review platforms
BronscoresTotal score
38 total reviews
38 reviews on Google
-
Esther Lotz
10Translated by AIMy mother is very satisfied with the contact with Maastreek Real Estate. Pleasant conversations and proper handling.
-
haider hassan
10Ze waren erg behulpzaam en aardig. Ik vond het fijn om met ze zaken te doen en alles verliep soepel.
-
joep van kerkom
10Zeer correcte en professionele club! Met zeker ook een luisterend oor en aandacht. Kortom, Dolf, Marlies, Bram en Lianne: topteam!
-
Don Krawczyk
10Maasstreek makelaardij, in het bijzonder Bram Vergoossen, heeft het verkoopproces in 1 woord TOP geregeld. Alle afspraken werden nagekomen, ze gaan ook net die “extra mile” voor je waarbij ze zowel belangen van verkoper en koper centraal stellen. Kan deze makelaar van harte aan bevelen!
-
Gijs Gulikers
10Recent hebben wij onze woning via Maasstreek Makelaardij verkocht. Wij hebben het gehele traject van begin tot einde als zeer prettig ervaren. Daar waar het voor ons op veel terreinen onbekend was kijken wij door onder andere de vriendelijke en persoonlijke aandacht, de deskundigheid en de ruime ervaring van de medewerkers, terug op een prettige (verkoop)periode.
-
Ilona Zecha
10Dolf, Lianne en de rest van de collega's hebben een duidelijk plan van aanpak, goede communicatie en zeer sympathiek in de omgang. Middels prachtig beeldmateriaal is het huis reeds na enkele dagen goed verkocht. Alle hulde voor zowel de aangename als vakkundige werkwijze van deze makelaar en zijn team.