Tijn Maas Makelaardij
"Whatever your housing wishes are, we are ready for you."
Tijn Maas Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in Boxtel en de omgeving. Tijn Maas en Neeltje Bongertman werken samen als team om klanten te begeleiden bij de aankoop of verkoop van hun woning. Zij combineren ervaring op de bestaande markt met actieve betrokkenheid bij nieuwbouwprojecten en ontwikkelplannen in de regio. Met een sterke samenwerking met lokale gemeenten, projectontwikkelaars en hypotheekverst...
Current housing stock
-
- Available
Baroniestraat 29
5281JB Boxtel
€ 537.500 k.k.
€ 3.759/m²
CSave as favorite- Living area
- 143 m²
- Land area
- 225 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Lierenbout 35
5283AW Boxtel
€ 715.000 k.k.
€ 4.525/m²
CSave as favorite- Living area
- 158 m²
- Land area
- 646 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
De Wagenmaker 2
5283MH Boxtel
€ 799.500 k.k.
BSave as favorite- Living area
- 171 m²
- Land area
- 610 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Prins Hendrikstraat 36 a
5281CM Boxtel
€ 945.000 k.k.
€ 3.553/m²
ASave as favorite- Living area
- 266 m²
- Land area
- 450 m²
- Bedrooms
- 6
-
- Available
Hobbendonkseweg 20
5283HK Boxtel
€ 685.000 k.k.
€ 3.703/m²
BSave as favorite- Living area
- 185 m²
- Land area
- 416 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
van Merheimstraat 18
5282NG Boxtel
€ 385.000 k.k.
€ 3.969/m²
DSave as favorite- Living area
- 97 m²
- Land area
- 116 m²
- Bedrooms
- 2
Reviews (105)
Review platforms
BronscoresTotal score
105 total reviews
Funda
43 reviews on Funda
62 reviews on Google
-
Croonpassage 24
9Mijn contact met makelaar Tijn Maas is zeer positief en volgens verwachting verlopen. Goed bereikbaar en geen tijdsdruk.
-
Looiershof 21
10Alles was goed geregeld. Uitstekend kennis van zaken. Goede service. Snelle reactie als we vragen hadden. Vriendelijk.
-
Oude Dijk 65
8Duidelijk in communicatie, prettig in het contact, geeft eerlijk advies en komt zijn afspraken na.
-
Oude Dijk 39
9Prettige no nonsense makelaar. Duidelijk in de communicatie en adviezen. Kortom zijn werk goed gedaan.
-
Rosenhofstraat 36
9Duidelijke en prettige communicatie door Tijn Maas. Prima bereikbaarheid. Goed advies, voelt vertrouwd en kundig.
-
De Volder 25
10De contacten met de makelaar Tijn Maas verliepen helemaal naar wens. Wij zijn zeer tevreden hoe wij met elkaar zijn om gegaan ,en hoe Tijn het voor ons geregeld heeft . Daarom beveel ik eenieder Tij Maas ook aan
-
Molenpad 20
93x een 9. Bijna perfect... Wat een onzin dat ik hier zoveel 'letters' voor moet gebruiken. 'Bijna perfect' lijkt me duidelijk, toch?
-
Stationsplein 4
10Translated by AITijn Maas provides a very pleasant, expert with real determination of the selling price. We have already engaged him 5 times and it always went smoothly and perfectly.
-
De Mulder 1
9Translated by AIVery good contact. Short lines, which made everything go smoothly. Quick response to questions. I would recommend everyone.