Makelaardij Van de Laar staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in Sint-Oedenrode en de directe omgeving. Onze nadruk ligt op samenwerking, zowel met onze klanten als binnen het team. Met een energieke en gepassioneerde werklust helpen we je bij het vinden van de juiste woning of het verkopen van jouw huidige huis. Onze kennis en ervaring zijn opgedaan in jaren van werken binnen de woningbranche, waarbij we altijd geïnter...
Current housing stock
-
- Available
Populier 31
5682GH Best
€ 425.000 k.k.
€ 5.183/m²
BSave as favorite- Living area
- 82 m²
- Land area
- 156 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Hoogstraat 15 01
5462CW Veghel
€ 350.000 k.k.
€ 4.930/m²
A++Save as favorite- Living area
- 71 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Verwestraat 18
5491BZ Sint-Oedenrode
€ 569.000 k.k.
€ 5.269/m²
ESave as favorite- Living area
- 108 m²
- Land area
- 346 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Dr. Knippenberghof 35
5709EH Helmond
€ 399.000 k.k.
€ 4.113/m²
BSave as favorite- Living area
- 97 m²
- Land area
- 195 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Den Dubbelen 5
5466RL Veghel
€ 880.000 k.k.
€ 5.570/m²
DSave as favorite- Living area
- 158 m²
- Land area
- 3465 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold subject to confirmation
Eerschotsestraat 94
5491AD Sint-Oedenrode
€ 520.000 k.k.
€ 4.407/m²
DSave as favorite- Living area
- 118 m²
- Land area
- 350 m²
- Bedrooms
- 5
Reviews (45)
Review platforms
BronscoresTotal score
45 total reviews
Funda
15 reviews on Funda
30 reviews on Google
-
Hoogstraat 15 06
10Wij zijn ontzettend tevreden over de begeleiding door makelaars Marije-Ellen en René. Vanaf het eerste contactmoment tot en met de verkoop zijn we professioneel, deskundig en vooral ook prettig geholpen. De communicatie was helder en snel, en we werden gedurende het hele proces goed op de hoogte gehouden. Wat we vooral hebben gewaardeerd, is hun betrokkenheid en persoonlijke aanpak. Ze dachten echt met ons mee en gaven eerlijk en realistisch advies, wat ons veel vertrouwen gaf. …
-
Hendrik van Hamontstraat 52
10Via vrienden geattendeerd op makelaardij van de Laar. Zeer professionele makelaar met kennis van zaken. De planning was strak en duidelijk, en afspraken werden altijd nagekomen. De communicatie verliep prettig en efficiënt. Absoluut een aanrader.
-
Oude Dijk 40
10Het contact verliep erg snel, soepel en makkelijk. René nam ons mee in het proces en was flexibel en zeer deskundig.. Ons huis is binnen enkele weken verkocht. Wij zijn uitermate tevreden.
-
Maya van Maarschalkerweerd
10Translated by AI(I am posting this review on behalf of my father Hans) A house purchased through van de Laar. What struck me very much was the personal approach and the quick responses. I am very satisfied with the contact with Rene and his colleagues! Very nice contact had 👍🏻
-
Dahliastraat 14
10Translated by AINice realtor. When I was looking for a realtor, I asked them to send an offer by email and not to call me, as I did not feel like talking on the phone. No one listened except for Rene, who took my request seriously and sent a neat email. This is how our contact began. You know right away where you stand with him. He handles everything quickly. Good guidance during the sale of our house. In short, Rene is a nice person to communicate with. We definitely recommend him.