At Bij leuk! real estate agents, we think that buying, selling and financing a house should be something you enjoy. Whether it's your first home, a family home or mortgage advice: we take the time to listen to you and understand what is important to you. In 2025, we were named Top Real Estate Agent of the Year in our region by Funda, which we see as proof of our work. We want you to feel at home, both in the house and in the process tow...
Current housing stock
-
- Available
Langendijk 84 C
4201CJ Gorinchem
€ 225.000 k.k.
€ 6.818/m²
BSave as favorite- Living area
- 33 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Zouwendijk 31
4231CA Meerkerk
€ 635.000 k.k.
€ 6.684/m²
CSave as favorite- Living area
- 95 m²
- Land area
- 854 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Dokter van Stratenweg 564
4205LX Gorinchem
€ 315.000 k.k.
€ 3.795/m²
ASave as favorite- Living area
- 83 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Nieuwstraat 11
5306AT Brakel
€ 260.000 k.k.
€ 4.906/m²
BSave as favorite- Living area
- 53 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Citadel 8
4207EJ Gorinchem
€ 485.000 k.k.
€ 3.849/m²
DSave as favorite- Living area
- 126 m²
- Land area
- 190 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Koningin Wilhelminalaan 4 018
4205ET Gorinchem
€ 267.500 k.k.
€ 6.688/m²
BSave as favorite- Living area
- 40 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
Reviews (313)
Review platforms
BronscoresTotal score
313 total reviews
Funda
179 reviews on Funda
134 reviews on Google
-
Westwagenstraat 14 c
10Het team van Leuk! heeft ons zeer goed begeleid in de verkoop. Behalve professioneel was het ook Leuk! We hebben meerdere keren met Leuk! zaken gedaan. En wij willen vooral Femke (met naam en toenaam) bedanken. Humor en professioneel blijven kan echt. Ze is grappig, leuk! en geeft Leuk! zeker een leuke boost. Andere willen we ook graag bedanken voor hun vriendelijkheid, bevlogenheid en behulpzaamheid. Dankjulliewel! Het was Leuk!
-
Wantschipperstraat 9
10Alle communicatie verliep vlekkeloos. Ze werken in een enthousiast team dat met je meedenkt! Alles is naar tevredenheid afgerond. Kortom: zeer tevreden over LEUK! Makelaars
-
Kerksteeg 28 b
10Translated by AIThe contact went well, they could have communicated a bit better. I've also mentioned this to the agent. I would definitely recommend this agent.
-
Dokter van Stratenweg 740
10heel goed verlopen aardige mensen heel blij mee. bij tegenslagen heel goede begeleiding zou het iedereen aanbevelen.
-
Wilgenroosje 12
10Meerdere makelaars uitgenodigd, maar Leuk! weet je huis echt op waarde te schatten en weten hoe je jouw gevoel en de pluspunten van je huis en omgeving over te brengen. Ze denken vanuit mogelijkheden en van deze tijd. Zeer behulpzame, meedenkende medewerkers die alle zorg uit handen nemen. Van elke stap word je op de hoogte gehouden en geen vraag is te veel. Geen stress gehad, alleen maar echt leuk!