Adriaanssen makelaardij
"Understanding houses. Heart for people!"
Adriaanssen Makelaardij in Wormerveer staat voor betrouwbare hulp bij de verkoop, aankoop of taxatie van een woning. Wij begrijpen dat verhuizen een belangrijk moment is en zorgen ervoor dat je op de juiste manier wordt begeleid. Vanaf ons kantoor aan de Marktstraat bedienen we de regio Zaanstad met professionaliteit en persoonlijke aandacht. Wij nemen je situatie serieus, geven objectief advies en helpen je bij het stellen van priorite...
Current housing stock
-
- Available
Schakelplein 3
1521RX Wormerveer
€ 390.000 k.k.
€ 4.535/m²
CSave as favorite- Living area
- 86 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Hogendijk 5
1506AC Zaandam
€ 650.000 k.k.
€ 5.118/m²
BSave as favorite- Living area
- 127 m²
- Land area
- 205 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
De Faam 22
1506EK Zaandam
€ 900.000 k.k.
€ 5.172/m²
ASave as favorite- Living area
- 174 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Luttik Oudorp 39
1811MT Alkmaar
€ 600.000 k.k.
€ 5.714/m²
CSave as favorite- Living area
- 105 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Sold
Nieuweweg 24
1531AE Wormer
€ 625.000 k.k.
€ 4.310/m²
DSave as favorite- Living area
- 145 m²
- Land area
- 345 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold subject to confirmation
Igor Strawinskystraat 29
1544MC Zaandijk
€ 465.000 k.k.
€ 4.009/m²
BSave as favorite- Living area
- 116 m²
- Land area
- 129 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (49)
Review platforms
BronscoresTotal score
49 total reviews
Funda
34 reviews on Funda
15 reviews on Google
-
Nieuweweg 24
10Nicole is een zeer ervaren en kundige makelaar die mij gedurende het gehele verkoopproces met zorg en aandacht heeft begeleidt!
-
Fröbelstraat 3
8Duidelijke en heldere afspraken. Denkt mee en ik ben zeer tevreden. Ik zou zeker weer gebruik maken van de diensten indien nodig.
-
Krokusstraat 10
10Vanaf het eerste gesprek tot aan de uiteindelijke verkoop was alles helder, deskundig en uitstekend begeleid. Eenmaal Nicole ingeschakeld , hadden we geen omkijken meer. Het proces verliep vlot en transparant. Ik zou Adriaanssen makelaardij aan iedereen aanbevelen. Adriaanssen makelaardij heeft ons 3 jaren terug bijgeleid bij de aankoop van onze woning en nu bij de verkoop van een ander woning. Wij zijn zeer tevreden.
-
Westzijde 213 F7
10Nicole Adriaanssen heeft ons fantastisch begeleid met het zoeken en aankopen van een huis. Nicole is erg deskundig en kan goed meedenken en adviseren op basis van je persoonlijke situatie en voorkeuren. Het proces van bezichtigen tot uiteindelijk tekenen bij de notaris wordt goed begeleid en je wordt zo goed als 'ont zorgt'. Ook hebben wij goede adviezen gekregen over het uitbrengen van een bod, waardoor we uiteindelijk een droomhuis voor een goede prijs hebben aangekocht. …
-
Arisstraat 3
9Translated by AINicole is friendly and clear. She guided us very well through the sale of our home and purchase of the new one. There has been a lot of contact both by phone and via Whatsapp and that works very nicely.