Klaassen Daalmans regiomakelaars Wijchen
"Dromen | Denken | Durven | Doen | Doorpakken"
Klaassen Daalmans Regiomakelaars Wijchen staat voor betrouwbare en persoonlijke begeleiding bij de aankoop, verkoop of huur van woningen in onze regio. Wij helpen je om jouw woonidealen te realiseren, zowel op het gebied van woningen als bedrijfsruimtes en recreatie. Onze deskundigheid op het gebied van taxaties, herbestemming en maatschappelijk vastgoed zorgt voor een uitgebreide dienstverlening. Wij combineren jouw wensen met onze ken...
Current housing stock
-
- Available
Rederserf 43
2586KM Den Haag
€ 498.000 k.k.
€ 4.256/m²
BSave as favorite- Living area
- 117 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Hoogmeer 2224
6605BV Wijchen
€ 389.000 k.k.
€ 4.052/m²
ASave as favorite- Living area
- 96 m²
- Land area
- 190 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Raadhuisplein 9 a
2941BR Lekkerkerk
€ 525.000 k.k.
€ 3.750/m²
Save as favorite- Living area
- 140 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Oude Klapstraat 74 G
6602AG Wijchen
€ 387.500 k.k.
€ 5.616/m²
A++Save as favorite- Living area
- 69 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Korte Pas 17
6601BH Wijchen
€ 868.000 k.k.
€ 4.255/m²
ASave as favorite- Living area
- 204 m²
- Land area
- 860 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
Blauwe Hof 7302
6602XS Wijchen
€ 490.000 k.k.
€ 3.858/m²
CSave as favorite- Living area
- 127 m²
- Land area
- 187 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (16)
Review platforms
BronscoresTotal score
16 total reviews
Funda
15 reviews on Funda
1 reviews on Google
-
Burg. Hustinxstraat 184
9De makelaar neemt je stapsgewijs mee in het traject. Ze nemen de tijd, zijn flexibel in omgang en ontzorgen je.
-
de Lingert 5506
10Vooraf hebben we in fijne en duidelijke gesprekken mijn wensen uitgebreid besproken. Wat ik bijzonder prettig vond, was dat hier tijdens het traject regelmatig aan werd gerefereerd, vooral op momenten dat ik door de hectiek van de markt dreigde af te wijken van mijn oorspronkelijke keuzes. Het contact en de communicatie waren gedurende het hele proces zeer prettig. Kortom, ik ben zeer tevreden en kan deze makelaar van harte aanbevelen.
-
Emilia van Nassaustraat 26
10Translated by AIThe real estate agent is very involved, enthusiastic and expert. Acts quickly and regularly follows up during the process.
-
Abersland 2908
8Translated by AIExcellent and satisfied. Communication runs excellently. I would recommend this realtor to everyone.
-
Standerdmolen 6
10Translated by AIThis realtor helped me with the appraisal of the old house, sale of the old house and search and purchase of the new house. I experienced the total collaboration as very pleasant. Everyone is very knowledgeable and has a suitable solution for every question. The atmosphere is accessible, open, but still professional. Accessibility is top-notch, also in the evenings and weekends. All in all a very positive experience, which makes me recommend this realtor to everyone. …