Creemos que vivir es de vital importancia para todos. Una casa debe ser tanto un hogar como una buena inversión, y nos encanta ayudar a la gente en su camino hacia esa felicidad. Ya sea sobre el precio de venta o compra, decisiones o todo el proceso: estamos aquí para usted. Nuestro conocimiento es amplio y profundo, gracias a buenas formaciones, actualizaciones constantes y expertise especializada. Técnicamente, financieramente y desde...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Venneperweg 745
2152MA Nieuw-Vennep
€ 850.000 k.k.
€ 5.152/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 165 m²
- Área del lote
- 907 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Zuiderpoort 48
2152RG Nieuw-Vennep
€ 775.000 k.k.
€ 4.559/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 170 m²
- Área del lote
- 218 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Tolheksbos 94
2134GC Hoofddorp
€ 475.000 k.k.
€ 6.090/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 78 m²
- Área del lote
- 173 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Vuurboetsduin 61
2134XP Hoofddorp
€ 700.000 k.k.
€ 5.833/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 120 m²
- Área del lote
- 160 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Prinses Beatrixplantsoen 4
2131XK Hoofddorp
€ 727.000 k.k.
€ 4.752/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 153 m²
- Área del lote
- 158 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Sikkelstraat 43
2151CN Nieuw-Vennep
€ 990.000 k.k.
€ 4.057/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 244 m²
- Área del lote
- 938 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
Reviews (81)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
81 reseñas total
Funda
50 opiniones en Funda
31 reseñas en Google
-
Oosterschelde 135
10Het team was professioneel, vriendelijk en zeer kundig. Zij hebben het verkopen van onze woning snel en soepel laten verlopen, met heldere communicatie en goed advies. Zeer aan te raden!
-
Anna de Waalstraat 107
10Hele fijne makelaar die rustig de tijd neemt voor de zoektocht naar ons nieuwe huis. Kundige makelaars die goed meedenken en heel betrokken zijn!
-
Gandhistraat 35
9Alles verliep heel soepel en de makelaar heeft onze zoektocht naar een huis een stuk relaxter gemaakt. Ik zou Mooijekind Vleut zeker aanraden!
-
Colonnade 97
10De communicatie was goed en hun advies werd onderbouwd met data plus ervaring en er werd goed naar ons geluisterd. Ik heb het hele proces en de samenwerking als kundig en aangenaam ervaren.
-
Catharina van Aragonlaan 111
10Wij waren heel blij met onze makelaar. Altijd vriendelijk, goed bereikbaar en erg deskundig. Ze hebben ons geholpen bij het kopen van ons nieuwe huis en de verkoop van ons oude huis. We bevelen ze aan iedereen aan!
-
Westerkwartier 155
9Na het eerste gesprek aan de keukentafel een duidelijk en deskundig beeld van de verkoopstrategie ontvangen. Hieruit bleek ook dat Mooijekind Vleut goed op de hoogte is van de lokale markt. Flexibiliteit in de planning voorafgaande de daadwerkelijke verkoop is zeer fijn verlopen. Ook het contact tijdens het proces valt niets op aan te merken, korte lijntjes en snel antwoord op al je vragen. Mooijekind Vleut zal ik zeker aanraden bij de verkoop van je woning.