Wij geloven dat wonen van levensbelang is voor iedereen. Een huis moet zowel een thuis als een goede investering zijn, en wij helpen mensen graag op weg naar dat geluk. Of het nu gaat om de verkoop- of aankoopprijs, om beslissingen of het hele proces: wij staan er voor u. Onze kennis is breed en diep, dankzij goede opleidingen, voortdurende updates en specialistische expertise. Technisch, financieel én netwerktechnisch zijn wij goed opg...
Current housing stock
-
- Available
Venneperweg 745
2152MA Nieuw-Vennep
€ 850.000 k.k.
€ 5.152/m²
CSave as favorite- Living area
- 165 m²
- Land area
- 907 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Zuiderpoort 48
2152RG Nieuw-Vennep
€ 775.000 k.k.
€ 4.559/m²
A+Save as favorite- Living area
- 170 m²
- Land area
- 218 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Tolheksbos 94
2134GC Hoofddorp
€ 475.000 k.k.
€ 6.090/m²
ASave as favorite- Living area
- 78 m²
- Land area
- 173 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Vuurboetsduin 61
2134XP Hoofddorp
€ 700.000 k.k.
€ 5.833/m²
BSave as favorite- Living area
- 120 m²
- Land area
- 160 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Prinses Beatrixplantsoen 4
2131XK Hoofddorp
€ 727.000 k.k.
€ 4.752/m²
ASave as favorite- Living area
- 153 m²
- Land area
- 158 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Sikkelstraat 43
2151CN Nieuw-Vennep
€ 990.000 k.k.
€ 4.057/m²
DSave as favorite- Living area
- 244 m²
- Land area
- 938 m²
- Bedrooms
- 6
Reviews (81)
Review platforms
BronscoresTotal score
81 total reviews
Funda
50 reviews on Funda
31 reviews on Google
-
Oosterschelde 135
10Het team was professioneel, vriendelijk en zeer kundig. Zij hebben het verkopen van onze woning snel en soepel laten verlopen, met heldere communicatie en goed advies. Zeer aan te raden!
-
Anna de Waalstraat 107
10Hele fijne makelaar die rustig de tijd neemt voor de zoektocht naar ons nieuwe huis. Kundige makelaars die goed meedenken en heel betrokken zijn!
-
Gandhistraat 35
9Alles verliep heel soepel en de makelaar heeft onze zoektocht naar een huis een stuk relaxter gemaakt. Ik zou Mooijekind Vleut zeker aanraden!
-
Colonnade 97
10De communicatie was goed en hun advies werd onderbouwd met data plus ervaring en er werd goed naar ons geluisterd. Ik heb het hele proces en de samenwerking als kundig en aangenaam ervaren.
-
Catharina van Aragonlaan 111
10Wij waren heel blij met onze makelaar. Altijd vriendelijk, goed bereikbaar en erg deskundig. Ze hebben ons geholpen bij het kopen van ons nieuwe huis en de verkoop van ons oude huis. We bevelen ze aan iedereen aan!
-
Westerkwartier 155
9Na het eerste gesprek aan de keukentafel een duidelijk en deskundig beeld van de verkoopstrategie ontvangen. Hieruit bleek ook dat Mooijekind Vleut goed op de hoogte is van de lokale markt. Flexibiliteit in de planning voorafgaande de daadwerkelijke verkoop is zeer fijn verlopen. Ook het contact tijdens het proces valt niets op aan te merken, korte lijntjes en snel antwoord op al je vragen. Mooijekind Vleut zal ik zeker aanraden bij de verkoop van je woning.