Vermeulen Makelaars
"Corazón para todas las casas de Nijmegen hasta Millingen."
Vermeulen Makelaars staat al veertig jaar bekend als betrouwbaar en deskundig in de regio Millingen aan de Rijn. Wij adviseren met verstand van zaken en werken altijd in uw belang, of u nu op zoek bent naar een woning, hypotheek of verzekering. Onze ervaring en kennis zorgen voor een vloeiende en stressvrije transactie. Wij bieden een breed aanbod diensten, van verkoop en aankoop tot taxaties en financieel advies. Onze specialisatie lig...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Zeelandsestraat 41
6566DG Millingen aan de Rijn
€ 469.000 k.k.
€ 3.500/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 134 m²
- Área del lote
- 657 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Wethouder Koenenstraat 34
6566XJ Millingen aan de Rijn
€ 270.000 k.k.
€ 3.214/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 84 m²
- Área del lote
- 267 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Kennedystraat 1
6566DX Millingen aan de Rijn
€ 450.000 k.k.
€ 4.128/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 109 m²
- Área del lote
- 269 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Akkerwinde 5
6566HE Millingen aan de Rijn
€ 415.000 k.k.
€ 3.990/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 104 m²
- Área del lote
- 297 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Wethouder Koenenstraat 27
6566XD Millingen aan de Rijn
€ 399.000 k.k.
€ 3.142/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 127 m²
- Área del lote
- 395 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Vendido
Heerbaan 256
6566EX Millingen aan de Rijn
Precio bajo petición
Guardar como favorito- Superficie construida
- 63 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (19)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
19 reseñas total
Funda
14 opiniones en Funda
5 reseñas en Google
-
Elzenstraat 2
10Contact was prima, korte lijnen, gewoon via de app en dan snel reactie. Advies was goed en duidelijke communicatie.
-
Manuel Witte (Asgard1)
2Ik spreek liever Duits. Ik ben momenteel in Bracht (vlakbij de Nederlandse grens) en de verhuurders hier zijn voornamelijk Nederlanders. Als je ze belt om te informeren naar een appartement en ze merken dat je geen vluchteling bent of iets dergelijks, krijg je het niet. Ze verhuren niet aan Duitsers! En dat is schandalig. Ik overweeg om dit openbaar te maken. Ik heb al wat navraag gedaan en ze vertelden me informeel dat verhuurders tot wel drie keer de huur kunnen vragen aan vluchtelingen, enzovoort. Ik kan het bijna niet geloven, maar als het waar is, BEDANKT... Dan kunnen ze tenminste rustig slapen.
-
Pastoor Graatweg 43
10In een zeer vertrouwde sfeer alle vragen die we hadden op tafel kunnen leggen waarbij er overal een antwoord op was. We hebben altijd een eerlijk verhaal gehoord wat ons erg geholpen heeft in de keuzes die we gemaakt hebben. Altijd bereikbaar voor vragen. Kortom wij zouden Koen Vermeulen zeker adviseren !!
-
Wilsonstraat 55
9Traducido por IABuen contacto y buen servicio. Fácil con la llave si no estaba allí. Muy satisfecho con el transcurso de los acontecimientos.