HRS Makelaars
"PERSONALIZADO, CREATIVO Y ENFOQUE EN RESULTADOS"
HRS Makelaars is een gevestigd bedrijf in de woningmarkt van ’s-Hertogenbosch. Onze teamgenoten zijn met passie betrokken bij elke transactie, of het nu gaat om de verkoop, aankoop of verhuur van een woning. Door onze persoonlijke aanpak en creatieve benadering lukken het ons regelmatig om ongekende resultaten te behalen. Onze makelaars zijn gekenmerkt door enthousiasme, betrokkenheid en eerlijkheid. Zij nemen elke klant serieus alsof h...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Oeverhuyze 59
5221PS 's-Hertogenbosch
€ 715.000 k.k.
€ 5.035/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 142 m²
- Área del lote
- 230 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Timpaanstraat 16
5705KM Helmond
€ 325.000 k.k.
€ 3.693/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 88 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Hoogveldweg 37
5221BA 's-Hertogenbosch
€ 1.295.000 k.k.
€ 5.630/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 230 m²
- Área del lote
- 882 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Schout van Hanswijkplein 100
5237WX 's-Hertogenbosch
€ 499.500 k.k.
€ 3.996/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 125 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Palladio 11
5705KK Helmond
€ 390.000 k.k.
€ 3.362/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 116 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Frontonstraat 49
5705KH Helmond
€ 350.000 k.k.
€ 3.571/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 98 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (127)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
127 reseñas total
Funda
52 opiniones en Funda
75 reseñas en Google
-
Adriaen Willaertstraat 57
9Erg fijn geholpen en goed gehandeld door Larissa. Pakken snel door met alles in gang zetten tot verkoop dus zeker ‘n aanrader!
-
Shania Van Griensven
10Super snel en vriendelijke geholpen ☺️ Heel erg blij met hoe alles verlopen is!
-
Ber engbersen
10De taxatie is vakkundig en secuur gedaan, aanbevelingswaardig!
-
Rina Hooft
10 -
Sam YT
10Zeer goede makelaar, die echt naar je luistert. Ontzettend goed geholpen!
-
Ramon van Aarle
10HRS heeft ons super bijgestaan in de taxatie van onze woning! Professioneel, kundig en gezellig. Is dat geen top combinatie? Dit team heeft duidelijk verstand van zaken. Hartelijk dank HRS, met name aan Ruby & Larissa. Tot de volgende!
-
Dolphijnstraat 16
9Traducido por IANo solo recibí apoyo en la venta de mi casa, sino también en la compra de mi nueva casa. Eso es realmente mucho lo que me llegó encima, especialmente porque estoy solo, pero fui escuchado y visto correctamente. Siempre hubo una oreja dispuesta a escuchar y todo lo que era complicado de organizar, lo tomaron sobre sí mismos.
-
Taalstraat 156
9Traducido por IAEl agente inmobiliario supo colocar bien la casa en el mercado y contaba con una red de personas que buscaban en este mercado.
-
Pelssingel 22
8Traducido por IAAgente con conocimiento, que está bien involucrado en todo el proceso y participa en la estrategia a elegir.