HRS Makelaars
"PERSONALLY, CREATIVE AND FOCUSED ON RESULTS"
HRS Makelaars is een gevestigd bedrijf in de woningmarkt van ’s-Hertogenbosch. Onze teamgenoten zijn met passie betrokken bij elke transactie, of het nu gaat om de verkoop, aankoop of verhuur van een woning. Door onze persoonlijke aanpak en creatieve benadering lukken het ons regelmatig om ongekende resultaten te behalen. Onze makelaars zijn gekenmerkt door enthousiasme, betrokkenheid en eerlijkheid. Zij nemen elke klant serieus alsof h...
Current housing stock
-
- Available
Oeverhuyze 59
5221PS 's-Hertogenbosch
€ 715.000 k.k.
€ 5.035/m²
A+++Save as favorite- Living area
- 142 m²
- Land area
- 230 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Timpaanstraat 16
5705KM Helmond
€ 325.000 k.k.
€ 3.693/m²
BSave as favorite- Living area
- 88 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Hoogveldweg 37
5221BA 's-Hertogenbosch
€ 1.295.000 k.k.
€ 5.630/m²
CSave as favorite- Living area
- 230 m²
- Land area
- 882 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Schout van Hanswijkplein 100
5237WX 's-Hertogenbosch
€ 499.500 k.k.
€ 3.996/m²
BSave as favorite- Living area
- 125 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Palladio 11
5705KK Helmond
€ 390.000 k.k.
€ 3.362/m²
BSave as favorite- Living area
- 116 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Frontonstraat 49
5705KH Helmond
€ 350.000 k.k.
€ 3.571/m²
BSave as favorite- Living area
- 98 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
Reviews (127)
Review platforms
BronscoresTotal score
127 total reviews
Funda
52 reviews on Funda
75 reviews on Google
-
Adriaen Willaertstraat 57
9Erg fijn geholpen en goed gehandeld door Larissa. Pakken snel door met alles in gang zetten tot verkoop dus zeker ‘n aanrader!
-
Shania Van Griensven
10Super snel en vriendelijke geholpen ☺️ Heel erg blij met hoe alles verlopen is!
-
Ber engbersen
10De taxatie is vakkundig en secuur gedaan, aanbevelingswaardig!
-
Rina Hooft
10 -
Sam YT
10Zeer goede makelaar, die echt naar je luistert. Ontzettend goed geholpen!
-
Ramon van Aarle
10HRS heeft ons super bijgestaan in de taxatie van onze woning! Professioneel, kundig en gezellig. Is dat geen top combinatie? Dit team heeft duidelijk verstand van zaken. Hartelijk dank HRS, met name aan Ruby & Larissa. Tot de volgende!
-
Dolphijnstraat 16
9Translated by AII was not only supported in the sale of my house but also with the purchase of my new house. That is really a lot that came to me, especially because I was alone, but I was heard and seen well. There was always a listening ear and everything that was complicated to arrange, they took on themselves.
-
Taalstraat 156
9Translated by AIThe real estate agent knew how to place the house well in the market and had a network of people who were looking for in this market
-
Pelssingel 22
8Translated by AIReal estate agent with knowledge, who is well involved in the entire process and thinks along in the chosen strategy.