Van Tetering Makelaardij
In Wagenberg staat Van Tetering Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een sterke focus op de regio, helpen we zowel kopers als verkopers om hun doelen te bereiken. Onze belofte is om transparant, geduldig en met expertise te werken, zodat u zich op uw gemak kunt voelen in de wereld van woningkoop en -verkoop. Wij bieden een persoonlijke aanpak, waarbij we ons richten op de behoeften van onze klanten. Onze wer...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Zandstraat 23
4921SK Made
€ 475.000 k.k.
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 76 m²
- Superficie du terrain
- 235 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Petrus Loosjesstraat 6 n
5013BW Tilburg
€ 235.000 k.k.
€ 3.983/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 59 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Vliethof 28
4844EX Terheijden
€ 385.000 k.k.
€ 4.053/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 95 m²
- Superficie du terrain
- 136 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Vlasweel 7
4844TE Terheijden
€ 475.000 k.k.
€ 4.439/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 107 m²
- Superficie du terrain
- 184 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
De Hooimijt 32
4921SK Made
€ 675.000 k.k.
€ 4.787/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 141 m²
- Superficie du terrain
- 229 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Vogelstraat 4
4845PB Wagenberg
€ 389.000 k.k.
€ 4.095/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 95 m²
- Superficie du terrain
- 208 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (60)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
60 avis total
Funda
35 commentaires sur Funda
25 commentaires sur Google
-
Vlierlaan 29
8Contact was goed. Met name zijn kantoor was goed bereikbaar. Afspraken werden correct nagekomen. Makelaar zelf was iets lastiger te bereiken.
-
Raadhuisstraat 6
9Fijn contact en prima begeleiding. Zowel de makelaar als de mensen op kantoor waren altijd goed bereikbaar en hielpen wanneer nodig. De makelaar heeft een goede kennis van de lokale markt en ging zeer goed zelfstandig te werk.
-
De Gijster 27
10Wij werden heel vriendelijk geholpen en begeleid door zowel Corné als zijn medewerksters. Ons huis was super snel verkocht. Top makelaardij.
-
Remco kokx
10Zeer vriendelijke en bekwame medewerkers, bereid je te helpen waar het mogelijk is. In ons geval naar het zoeken van een nieuw huis. Vakkundig advies gekregen voor het huis wat we gekocht hebben. Het verkopen van ons huis is ook door van Tetering gedaan. Zeer snel verkocht en netjes afgehandeld. Zeker een aanrader als aankoop/verkoop makelaar.
-
Vlasweel 24
9Plezierig contact. Straalt enthousiasme en dynamiek uit. Vooral Anouk (ondersteunend medewerker) verdient een compliment vanwege haar grote empathisch vermogen.
-
Victor Slingelandstraat 3
9Corne is een no-nonsens makelaar, deskundig en klantgericht. Terugkoppeling met Anouk is erg goed. Je kunt van Tetering Makelaardij de verkoop van je huis toevertrouwen!
-
Boucquetstraat 16