Steverink makelaars is een betrokken en full-service kantoor in Breda dat zich richt op persoonlijke, snelle en professionele dienstverlening. Wij werken actief in Breda, de omliggende dorpen en de grensstreek. Onze ervaring in zowel aankoop als verkoop van woningen maakt ons tot een betrouwbare partner bij de begeleiding van uw woonwens. Of u nu op zoek bent naar een nieuw huis of uw huidige woning wilt verkopen, wij staan voor u klaar...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Eendendonk 30
4907XS Oosterhout
€ 375.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 107 m²
- Superficie du terrain
- 172 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Dorpstraat 19
4851CJ Ulvenhout
€ 1.050.000 k.k.
€ 4.907/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 214 m²
- Superficie du terrain
- 627 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Klokkenberg 129
4836AZ Breda
€ 895.000 k.k.
€ 5.234/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 171 m²
- Superficie du terrain
- 153 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Markweg 4 A
4856AC Strijbeek
€ 839.000 k.k.
€ 2.598/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 323 m²
- Superficie du terrain
- 1366 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Het Bolwerk 4
4811DR Breda
€ 898.000 k.k.
€ 4.468/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 201 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Mgr. Leijtenstraat 51
4817JA Breda
€ 495.000 k.k.
€ 5.000/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 99 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (74)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
74 avis total
Funda
48 commentaires sur Funda
26 commentaires sur Google
-
Leon Verhaar
10 -
Vossenlaar 42
10Traduit par l'IASuper courtier ! Communication rapide, beaucoup de connaissance du marché actuel et des employés sympathiques. Une recommandation si vous souhaitez acheter ou vendre !
-
Heuvel 5
10Dit is een hele fijne makelaar, deskundig, altijd te bereiken, goed overleg en uitstekend onderhandelaar. Wat ons betreft een makelaar om in te schakelen voor de verkoop van je huis.
-
EvG G.
10Super geholpen door Lars en zijn team bij onze verhuizing!
-
Job van den Bosch
10Zeer tevreden over de begeleiding van Steverink als aankoopmakelaar.
-
Frank de Moor
2Zijn totaal niet flexibel in tijden. Alleen op kantoortijden is het mogelijk om te bezichtigen en de arrogantie die word gevoerd. Ik wil het huis niet meer!!!
-
Bavelselaan 494
9Contact verliep prima. Bij vragen of onduidelijkheden werd er snel en adequaat gereageerd. Dus prima ervaring.
-
Ginnekenweg 7
10Het was weer een fijne ervaring. Heel prettig om via een groepsapp te communiceren en op de hoogte te zijn. Open en eerlijke communicatie. Bedankt weer voor de fijne samenwerking.
-
Jan Kooijman
10 -
Mozartlaan 30
9Geweldige makelaar: denkt mee, draagt aan, altijd bereikbaar, reageert snel, handelt adequaat. Kortom: top!
-
Galderseweg 48
10Bijzonder prettig contact; deskundig en persoonlijk! Snelle en professionele communicatie. Kortom: top!