Swijnenburg & Valk Makelaardij
"Près de 25 ans d'activité en tant qu'agent immobilier et expert !"
Swijnenburg & Valk Makelaardij staat al meer dan tweeëntwintig jaar voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in de regio Krimpen aan den IJssel, Capelle aan den IJssel en de gehele Krimpenerwaard. Onze ervaring in het vak zorgt voor een sterke marktpositie, waarbij we zowel kopers als verkopers actief ondersteunen. Door onze aanwezigheid op diverse platforms en via een breed netwerk zorgen we ervoor dat de juiste kopers en verko...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Vijfkamp 47
2924VP Krimpen aan den IJssel
€ 579.500 k.k.
€ 4.636/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 125 m²
- Superficie du terrain
- 246 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Heemlaan 18
2923GR Krimpen aan den IJssel
€ 725.000 k.k.
€ 6.042/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 120 m²
- Superficie du terrain
- 507 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Gaarderhof 16
2922CH Krimpen aan den IJssel
€ 479.500 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 138 m²
- Superficie du terrain
- 177 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Disponible
Hofje van Gratie 5
2926RD Krimpen aan den IJssel
€ 499.500 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 127 m²
- Superficie du terrain
- 106 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Arena 5
2924VA Krimpen aan den IJssel
€ 550.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 135 m²
- Superficie du terrain
- 239 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Burgemeester Aalberslaan 161
2923CC Krimpen aan den IJssel
€ 445.000 k.k.
€ 3.904/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 114 m²
- Superficie du terrain
- 160 m²
- Chambres de coucher
- 5
Avis (162)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
162 avis total
Funda
129 commentaires sur Funda
33 commentaires sur Google
-
Hobbemalaan 73
8Verliep super, Altijd bereikbaar wat heel fijn is voor als je vragen heb. Voor de rest verliep het allemaal soepel en vanzelf.
-
Linde 20
9De contacten liepen vanaf het begin heel positief. Goede adviezen en een deskundige begeleiding. Ik kan deze makelaar van harte aanbevelen.
-
N&A
2Onze ervaring met Swijnenburg & Valk Makelaardij is zeer teleurstellend. Kort na de aankoop van onze woning kwamen er ernstige en kostbare gebreken aan het licht die tijdens het verkoopproces niet inzichtelijk zijn gemaakt. De herstelkosten liepen op tot duizenden euro’s, wat een enorme financiële tegenvaller voor ons is geweest. Wat ons vooral stoort, is het gebrek aan transparantie en zorgvuldigheid. Als koper mag je verwachten dat je volledig en eerlijk wordt geïnformeerd over de staat van een woning. In ons geval hebben wij dat niet zo ervaren. Dit heeft ons vertrouwen in deze makelaar ernstig geschaad. Wij raden daarom aan om zeer kritisch te zijn en alles grondig te laten controleren als je met deze partij in zee gaat.
-
Schoolstraat 26 m
9Ik was zeer tevreden over de begeleiding In het koop-en verkoopproces in onze toch nog bijzondere constructie. ( 1 grote woning gekocht en 2 woningen verkocht).
-
Amaniet 19
9De makelaar en medewerkers stonden altijd voor ons klaar met advies en hulp, realistische adviezen rn heel goede bereikbaarheid