Mark Teeuwissen - Makelaar in Woongeluk
In Huizen staat Mark Teeuwissen - Makelaar in Woongeluk voor een persoonlijke en gerichte aanpak van aankoop en verkoop. Met als doel om mensen te helpen hun woonwensen realiseren, legt hij de nadruk op woongeluk als kernwaarde. Hij zoekt niet alleen naar een woning, maar naar het juiste huis dat past bij jouw levensstijl en behoeften. Mark combineert zijn expertise met een professionele werkwijze, onderbouwd door het VastgoedCert certi...
Current housing stock
-
- Sold
Singel 9
1261XP Blaricum
€ 760.000 k.k.
€ 6.496/m²
GSave as favorite- Living area
- 117 m²
- Land area
- 226 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Sold subject to confirmation
Wetering 16
1261NH Blaricum
€ 297.500 k.k.
€ 3.967/m²
CSave as favorite- Living area
- 75 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Sold subject to confirmation
Landweg 12
1276AS Huizen
€ 575.000 k.k.
€ 4.637/m²
CSave as favorite- Living area
- 124 m²
- Land area
- 293 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold
Zomerkade 210
1273SR Huizen
€ 369.500 k.k.
€ 4.347/m²
CSave as favorite- Living area
- 85 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Sold
Klipper 15
1276BP Huizen
€ 475.000 k.k.
€ 3.571/m²
BSave as favorite- Living area
- 133 m²
- Land area
- 163 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Purchased
Ceintuurbaan 43
1271BG Huizen
€ 695.000 k.k.
€ 5.346/m²
CSave as favorite- Living area
- 130 m²
- Land area
- 413 m²
- Bedrooms
- 2
Reviews (25)
Review platforms
BronscoresTotal score
25 total reviews
Funda
16 reviews on Funda
9 reviews on Google
-
Een funda gebruiker
8Enthousiaste persoon, met levenservaring, inlevingsvermogen en een goed verhaal naar potentiële kopers toe
-
Ceintuurbaan 43
10Prettige makelaar om mee samen te werken; zowel de verkoop van ons oude huis als de aankoop van ons nieuwe huis laten doen.
-
Klipper 15
10Mark heeft precies gedaan waarop ik hoopte. Zeer toegankelijk, prettig en makkelijk in de omgang. Ik zal hem zeker aanbevelen!
-
Kamperzand 26
10Mark heeft ons uitstekend geholpen. Tijdens het kennismakingsgesprek heeft hij goed naar ons geluisterd en op basis daarvan hebben we een plan gemaakt. Er zijn redelijk wat bezichtigingen geweest, maar dit maakte Mark niks uit en bleef altijd enthousiast. Hartstikke bedankt!
-
Plaggewagen 2
10Translated by AITook my interests into account well during the sale. Mark is very pleasant to deal with. Clear communication.
-
Driestweg 11
9Translated by AIMark is a very fine human being, who focuses on housing happiness. He thinks critically and out-of-the-box. He is knowledgeable in inspections and negotiations and has, in addition, a fine network around him.
-
Eikenweg 32
9Translated by AIWe were already familiar with Mark from the sale of a previous house; Mark is always very flexible when it comes to quickly connecting with each other in an acquisition process and has good knowledge of the market even outside Huizen.