Bij Hoekstra en Van Eck in Leiden combineren we jarenlange ervaring met moderne technieken om je zekerheid te bieden bij de koop of verkoop van een woning. Of het nu gaat om een bestaande woning, nieuwbouw of hypotheekadvies: wij staan voor je klaar met persoonlijk advies en professionele ondersteuning. Ons landelijk netwerk van meer dan 30 kantoren zorgt voor een breed bereik en sterke marketing, zodat je woning snel in de juiste hande...
Current housing stock
-
- Available
Diamantlaan 14 A
2332GP Leiden
€ 450.000 k.k.
€ 5.769/m²
A+Save as favorite- Living area
- 78 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Ananasweg 162
2321DC Leiden
€ 595.000 k.k.
€ 5.833/m²
A+++Save as favorite- Living area
- 102 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Haarlemmerstraat 266
2312GL Leiden
€ 400.000 k.k.
€ 4.301/m²
BSave as favorite- Living area
- 93 m²
- Land area
- 44 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Waalsdorperweg 345
2597HZ Den Haag
€ 315.000 k.k.
€ 4.701/m²
DSave as favorite- Living area
- 67 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Hofdijck 27
2341NA Oegstgeest
€ 695.000 k.k.
€ 6.043/m²
DSave as favorite- Living area
- 115 m²
- Land area
- 232 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Granaatplein 33
2332LG Leiden
€ 485.000 k.k.
€ 5.706/m²
ASave as favorite- Living area
- 85 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
Reviews (86)
Review platforms
BronscoresTotal score
86 total reviews
Funda
55 reviews on Funda
31 reviews on Google
-
Lelielaan 1
10Translated by AIVery good. Short communication and very clear. They helped us from a to z. Really a recommendation if you are selling a house.
-
Laan van Berendrecht 268
10Translated by AIFine, informal and quick contact with Aleida. Nice and informative feedback after each viewing. Well thought out with risk-increasing measures.
-
Morgen 4
10We had an outstanding experience working with Hoekstra en Van Eck throughout the entire property purchase process. From our very first conversation to closing day, they were incredibly responsive—always quick to answer calls, return messages, and provide clear, thoughtful updates. In a process that can often feel overwhelming, their communication alone made all the difference. What truly set them apart was their expertise and guidance at every stage. Mark van den Broek, our age…
-
Saffraantuin 6
10Aleida Kroon heeft goed met ons meegedacht over hoe we de woning het beste in de markt konden zetten en hoe we om zouden gaan met biedingen. Ze is pro-actief in haar communicatie, eerlijk en recht-door-zee. Kan haar aan iedereen aanbevelen!
-
Hugo van Woerdenstraat 23
9Aleida heeft ons enorm goed geholpen bij de verkoop van de woning. Afspraken zijn goed nagekomen en ons te allen tijde goed geïnformeerd. Echt een aanrader als je kundig en snel wilt verkopen.
-
Dorpsstraat 55
10Hele goede samenwerking en communicatie. Ben heel tevreden met het resultaat en de snelheid van de verkoop van mijn appartement.