Toussaint Makelaardij
"You sell with us!"
Toussaint real estate agency offers a unique combination of professional strength and personal service. We move with the wishes of our customers and continuously look for innovative solutions. By combining modern techniques with old-fashioned attention, we ensure that our customers are always in the advantage. Our pro-activeness, use of social media and marketing distinguish us from traditional real estate agents. We go further where ot...
Current housing stock
-
- Available
Smetanastraat 12
3208RH Spijkenisse
€ 390.000 k.k.
€ 3.679/m²
ASave as favorite- Living area
- 106 m²
- Land area
- 127 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Oranjelaan 6
3201CN Spijkenisse
€ 500.000 k.k.
€ 4.425/m²
ESave as favorite- Living area
- 113 m²
- Land area
- 451 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Eerste Heulbrugstraat 27
3201BE Spijkenisse
€ 300.000 k.k.
€ 4.918/m²
ASave as favorite- Living area
- 61 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Simone de Beauvoirstraat 45
3207MA Spijkenisse
€ 475.000 k.k.
€ 4.241/m²
ASave as favorite- Living area
- 112 m²
- Land area
- 133 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Vasteland 411
3011BJ Rotterdam
€ 400.000 k.k.
€ 5.405/m²
ASave as favorite- Living area
- 74 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Karperveen 252
3205HH Spijkenisse
€ 325.000 k.k.
€ 3.652/m²
CSave as favorite- Living area
- 89 m²
- Land area
- 126 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (98)
Review platforms
BronscoresTotal score
98 total reviews
Funda
37 reviews on Funda
61 reviews on Google
-
haf willems
2Onbetrouwbare makelaar.
-
Shanty Felida
10 -
Robyn Koree
10 -
Glacisweg 47
8Lisa is een enthousiaste dame die ons goed heeft begeleid in de verkoop van de woning.Ondanks dat kantoor in Spijkenisse is was het geen probleem om telkens wanneer het moest naar Hellevoetsluis af te reizen.
-
Imko Van Os
10Geweldig geholpen en er word nog met je mee gedacht. Dus 5 sterren voor de persoonlijke benadering.
-
Darius Coetzee
10Professioneel en vriendelijk geholpen bij de zoektocht naar mijn nieuwe woning, ik zou Toussaint zeker aanraden!
-
Sanne Kooiman
10Altijd klantvriendelijk
-
Mettine Bakker
10Als klant uit het noorden waardeer ik eerlijkheid en aanpakken. Bij Toussaint Makelaardij voelde het vanaf het eerste moment goed — vriendelijk, snel en betrouwbaar.
-
R Claassen
10Fijne ervaring met Toussaint Makelaardij Spijkenisse. Nette en deskundige communicatie met duidelijke informatie over de mogelijkheden. Vriendelijk personeel met écht een luisterend oor. Ik raad dit makelaarskantoor zeker aan.
-
Jeroen Bakker Dressage
10Super geholpen door Amber!!
-
Frits Stuurman
10Prima makelaarskantoor. Wij hebben vooral zaken gedaan met Annelies. Zij bleek terzake kundig, vasthoudend en prettig en met overtuiging te communiceren.
-
Conny de Groot
10Uitstekend geholpen in mijn zoektocht naar een nieuwe woning, kundig en vriendelijke medewerkers!