Makelaars van Nu is uw betrouwbare partner voor verkoop, aankoop en taxaties in Veldhoven en de omgeving. Wij staan voor transparantie, professionaliteit en persoonlijke begeleiding bij elke stap van het woningproces. Onze dienstverlening is gebaseerd op een full service concept, waarbij we u gedurende het hele traject begeleiden met deskundig advies en een persoonlijke aanpak. Wij zijn geaccrediteerd met NWWI, NRVT en SCVM, en communic...
Current housing stock
-
- Available
Bredalaan 57
5652JB Eindhoven
€ 365.000 k.k.
€ 4.867/m²
ASave as favorite- Living area
- 75 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Smelen 82
5509RL Veldhoven
€ 575.000 k.k.
€ 4.563/m²
ASave as favorite- Living area
- 126 m²
- Land area
- 127 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Maaij 9
5571TT Bergeijk
€ 1.250.000 k.k.
€ 3.823/m²
BSave as favorite- Living area
- 327 m²
- Land area
- 7483 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Meerzand 70
5658LJ Eindhoven
€ 549.000 k.k.
€ 4.946/m²
A+Save as favorite- Living area
- 111 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Sold subject to confirmation
Lensheuvel 2 a
5541BC Reusel
€ 329.000 k.k.
€ 5.222/m²
ASave as favorite- Living area
- 63 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Sold
Aquila 23
5505VH Veldhoven
€ 375.000 k.k.
€ 4.032/m²
DSave as favorite- Living area
- 93 m²
- Land area
- 175 m²
- Bedrooms
- 2
Reviews (52)
Review platforms
BronscoresTotal score
52 total reviews
Funda
37 reviews on Funda
15 reviews on Google
-
Lange Mees 34
9Contact verliep prima en bij vragen kreeg ik meteen een antwoord. Huis na aanmelding op funda binnen 2 weken verkocht en het passeert binnen 2 maanden bij de notaris. Sneller kan niet volgens mij.
-
Alzettehof 20
9Prettige samenwerking met een professionele en realistische blik op de markt. Kan deze makelaar zeker aanraden.
-
Witvrouwsberg 26
10Zeer tevreden met Makelaars van Nu. Bied alles wat je van een goede makelaar in de regio Eindhoven/ Veldhoven mag verwachten.
-
Frankendaal 44
9Zowel de aankoop van mijn nieuwe als de verkoop van mijn oude huis is samen met Paul super fijn verlopen , kon altijd bellen en werd snel geholpen ook Eva was vriendelijk en behulpzaam .
-
Kabouterberg 16
10Altijd snel en direct contact via Whatsapp met de makelaar. Je hoeft nooit lang te wachten op een reactie van deze makelaar. Wij zijn erg tevreden met de kundigheid en communicatie met Makelaars van Nu.
-
Zonneroosstraat 31
9Zeer tevreden over de makelaar. Alles verliep volgens afspraak. Aanrader. Zeer goede en snelle communicatie, zowel naar verkoper als koper.
-
Frits Verhagenstraat 19
10Translated by AIWe recommend real estate agents now. The entire process is transparent. The communication is clear, concrete and fast.
-
Smitseind 5
10Translated by AISmooth and transparent process, a lot of pro-activity. No 9 to 17 mentality, very accessible and every step is discussed and fed back. Strongly recommended!