- Verkocht
Europalaan 41
6691CH Gendt
€ 387.000 k.k.
€ 3.336/m²
- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 348 m²
- Slaapkamers
- 2
Bekijk 53 verkochte woningen in Gendt
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Gendt of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Gendt. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 73 woningen in Gendt.
6691CH Gendt
€ 387.000 k.k.
€ 3.336/m²
6691AG Gendt
€ 369.000 k.k.
€ 2.952/m²
6691AN Gendt
€ 775.000 k.k.
€ 4.379/m²
6691PA Gendt
€ 595.000 k.k.
€ 0/m²
6691KE Gendt
€ 675.000 k.k.
€ 0/m²
6691AJ Gendt
€ 349.000 k.k.
€ 0/m²
6691MK Gendt
€ 745.000 k.k.
€ 0/m²
6691ZM Gendt
€ 385.000 k.k.
€ 0/m²
6691PH Gendt
€ 395.000 k.k.
€ 3.691/m²
6691CR Gendt
€ 495.000 k.k.
€ 3.721/m²
6691BA Gendt
€ 339.000 k.k.
€ 6.053/m²
6691XT Gendt
€ 349.000 k.k.
€ 2.957/m²
6691PH Gendt
€ 389.000 k.k.
€ 4.523/m²
6691XM Gendt
€ 315.000 k.k.
€ 3.888/m²
6691HB Gendt
€ 795.000 k.k.
€ 2.912/m²
6691AC Gendt
€ 395.000 k.k.
€ 3.434/m²
6691GA Gendt
€ 590.000 k.k.
€ 5.959/m²
6691XJ Gendt
€ 439.000 k.k.
€ 3.181/m²
6691ES Gendt
€ 795.000 k.k.
€ 4.542/m²
6691XW Gendt
€ 349.000 k.k.
€ 4.256/m²
6691ZN Gendt
€ 415.000 k.k.
€ 3.074/m²
6691PE Gendt
€ 735.000 k.k.
€ 4.772/m²
6691XW Gendt
€ 365.000 k.k.
€ 3.318/m²
6691GG Gendt
€ 349.000 k.k.
€ 2.624/m²
6691ZR Gendt
€ 400.000 k.k.
€ 3.200/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale verkoopmakelaars in Gendt.
Zelf je woning verkopen in Gendt? Vergelijk verkoopmakelaars in Gendt of bekijk de beste verkoopmakelaars in Gendt als referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Gendt.
De kosten van een makelaar in Gendt verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. Vergelijk daarom meerdere offertes en bekijk ook de makelaars in Gendt om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 53 verkochte woningen in Gendt binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Gendt geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Gendt om de markt beter te duiden.
Je kunt verkochte woningen gebruiken als eerste marktindicatie, maar een lokale makelaar kan beter rekening houden met afwerking, ligging, onderhoud en actuele vraag in Gendt.
Vergelijk makelaars in Gendt op lokale verkoopervaring, reviews, verwachte opbrengst, courtage en marketingaanpak. Bekijk verkoopmakelaars in Gendt of de top 10 makelaars in Gendt om snel sterke kantoren te ontdekken.
Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Gendt. In 2026 waren er 7.496 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 388.000.
Deze cijfers helpen om het woningaanbod in Gendt beter te beoordelen en te vergelijken met recente verkochte woningen. Oriënteer je daarna op passende topmakelaars in Gendt voor verkoopadvies in deze regio.
Inwoners
7.496
Laatste jaar: 2026
Gemiddelde WOZ
EUR 388.000
Laatste jaar: 2025
Gemiddeld inkomen p.p.
EUR 32.100
Bron: AlleCijfers
Misdrijven (huidig jaar)
108
Totaal geregistreerd
| Jaar | Inwoners |
|---|---|
| 2021 | 7.285 |
| 2022 | 7.275 |
| 2023 | 7.310 |
| 2024 | 7.380 |
| 2025 | 7.515 |
| 2026 | 7.496 |
| Jaar | Gemiddelde WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 276.000 |
| 2022 | EUR 305.000 |
| 2023 | EUR 348.000 |
| 2024 | EUR 378.000 |
| 2025 | EUR 388.000 |
Hoger
1.250
Praktisch
1.720
Middelbaar
2.590
Europa
415
Nederland
6.655
Buiten Europa
445
Label C
941
Label A
556
Label B
517
Label D
307
Label F
270
Label G
211
Label E
128
Label A+++
113
Label A++++
60
Label A+
40
Label A++
22
Label A+++++
2
| Jaar | Gas (m3) | Elektriciteit (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.270 | 3.200 |
| 2021 | 1.420 | 3.230 |
| 2022 | 1.100 | 3.030 |
| 2023 | 890 | 2.960 |
| 2024 | 870 | 3.050 |
Hoekwoning
Gas: 830 • Elektriciteit: 2.680
Huurwoning
Gas: 700 • Elektriciteit: 2.160
Koopwoning
Gas: 970 • Elektriciteit: 3.330
Appartement
Gas: 620 • Elektriciteit: 1.960
Tussenwoning
Gas: 720 • Elektriciteit: 2.510
Vrijstaande woning
Gas: 1.280 • Elektriciteit: 4.160
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 890 • Elektriciteit: 3.190
Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 865
| Periode | Misdrijven |
|---|---|
| jan 2026 | 6 |
| jul 2025 | 7 |
| jun 2025 | 8 |
| mei 2025 | 11 |
| mrt 2025 | 10 |
| mrt 2026 | 7 |
| nov 2024 | 11 |
| nov 2025 | 8 |
| okt 2024 | 6 |
| okt 2025 | 10 |
| sep 2024 | 8 |
| sep 2025 | 11 |
Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Gendt.
Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.
Gendt telt in 2026 ongeveer 7.496 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Gendt is in 2025 circa € 388.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Gendt ligt rond € 32.100 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 108 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Gendt komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 934 woningen.