- Verkocht
Wethouder F.E. Meerburg sr. kade 14
2225VA Katwijk
€ 475.000 k.k.
€ 5.792/m²
- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- 90 m²
- Slaapkamers
- 4
Bekijk 354 verkochte woningen in Katwijk
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Katwijk of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Katwijk. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 450 woningen in Katwijk.
2225VA Katwijk
€ 475.000 k.k.
€ 5.792/m²
2225CS Katwijk
€ 445.000 k.k.
€ 4.734/m²
2225HP Katwijk
€ 475.000 k.k.
€ 4.947/m²
2225BN Katwijk
€ 355.000 k.k.
€ 6.016/m²
2224JL Katwijk
€ 695.000 k.k.
€ 5.515/m²
2224RW Katwijk
€ 915.000 k.k.
€ 5.198/m²
2221BH Katwijk
€ 375.000 k.k.
€ 5.136/m²
2225TH Katwijk
€ 345.000 k.k.
€ 2.653/m²
2225TD Katwijk
€ 739.000 k.k.
€ 6.971/m²
2225SV Katwijk
€ 565.000 k.k.
€ 4.870/m²
2221LW Katwijk
€ 549.000 k.k.
€ 4.652/m²
2225LP Katwijk
€ 560.000 k.k.
€ 6.292/m²
2225NZ Katwijk
€ 595.000 k.k.
€ 5.613/m²
2224JS Katwijk
€ 385.000 k.k.
€ 5.923/m²
2224GT Katwijk
€ 689.000 k.k.
€ 5.066/m²
2221CM Katwijk
€ 309.000 k.k.
€ 7.725/m²
2225MG Katwijk
€ 795.000 k.k.
€ 5.760/m²
2224GJ Katwijk
€ 599.000 k.k.
€ 4.470/m²
2225BP Katwijk
€ 500.000 k.k.
€ 4.950/m²
2221JV Katwijk
€ 639.000 k.k.
€ 5.556/m²
2225MH Katwijk
€ 695.000 k.k.
€ 7.808/m²
2225KH Katwijk
€ 435.000 k.k.
€ 4.677/m²
2223VX Katwijk
€ 415.000 k.k.
€ 4.882/m²
2221EH Katwijk
€ 399.000 k.k.
€ 4.384/m²
2225DB Katwijk
€ 625.000 k.k.
€ 4.139/m²
2225EH Katwijk
€ 475.000 k.k.
€ 4.896/m²
2225HK Katwijk
€ 300.000 k.k.
€ 6.382/m²
2221EC Katwijk
€ 395.000 k.k.
€ 5.129/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale verkoopmakelaars in Katwijk.
Zelf je woning verkopen in Katwijk? Vergelijk verkoopmakelaars in Katwijk of bekijk de beste verkoopmakelaars in Katwijk als referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Katwijk.
De kosten van een makelaar in Katwijk verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. Vergelijk daarom meerdere offertes en bekijk ook de makelaars in Katwijk om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 354 verkochte woningen in Katwijk binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Katwijk geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Katwijk om de markt beter te duiden.
Je kunt verkochte woningen gebruiken als eerste marktindicatie, maar een lokale makelaar kan beter rekening houden met afwerking, ligging, onderhoud en actuele vraag in Katwijk.