- Verkocht
Claudiusdreef 1
2235AS Valkenburg
€ 425.000 k.k.
€ 5.059/m²
- Woonoppervlakte
- 84 m²
- Perceeloppervlakte
- 125 m²
- Slaapkamers
- 3
Bekijk 141 verkochte woningen in Valkenburg
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Valkenburg of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Valkenburg. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 215 woningen in Valkenburg.
2235AS Valkenburg
€ 425.000 k.k.
€ 5.059/m²
2235TN Valkenburg
€ 340.000 k.k.
€ 5.074/m²
2235DZ Valkenburg
€ 775.000 k.k.
€ 5.236/m²
6301EB Valkenburg
€ 1.300.000 k.k.
€ 4.744/m²
6301WK Valkenburg
€ 425.000 k.k.
€ 4.619/m²
6301BT Valkenburg
€ 315.000 k.k.
€ 3.281/m²
6301KJ Valkenburg
€ 399.000 k.k.
€ 2.829/m²
6301HM Valkenburg
€ 389.000 k.k.
€ 2.701/m²
2235DP Valkenburg
€ 437.000 k.k.
€ 4.750/m²
6301TX Valkenburg
€ 510.000 k.k.
€ 3.445/m²
6301HS Valkenburg
€ 449.000 k.k.
€ 3.096/m²
6301RD Valkenburg
€ 333.000 k.k.
€ 2.822/m²
2235AA Valkenburg
€ 575.000 k.k.
€ 5.043/m²
6301HP Valkenburg
€ 1.050.000 k.k.
€ 3.633/m²
6301ER Valkenburg
€ 448.000 k.k.
€ 3.177/m²
6301DD Valkenburg
€ 330.000
€ 4.852/m²
6301DS Valkenburg
€ 279.000 k.k.
€ 3.444/m²
2235XC Valkenburg
Prijs op aanvraag
6301ZS Valkenburg
€ 399.000 k.k.
€ 3.325/m²
6301EN Valkenburg
€ 415.000 k.k.
€ 3.608/m²
6301WH Valkenburg
€ 182.500 k.k.
€ 0/m²
6301WH Valkenburg
€ 225.000 k.k.
€ 0/m²
2235AC Valkenburg
€ 459.000 k.k.
€ 0/m²
6301RD Valkenburg
€ 550.000 k.k.
€ 0/m²
6301WL Valkenburg
€ 300.000 k.k.
€ 3.658/m²
6301DX Valkenburg
€ 205.000 k.k.
€ 3.727/m²
6301KK Valkenburg
€ 425.000 k.k.
€ 4.722/m²
6301HZ Valkenburg
€ 229.000 k.k.
€ 3.634/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale makelaars. Vergelijk meer dan 84 makelaars in Valkenburg.
Recent verkocht in Valkenburg? Lees de verkoopgerichte gids huis verkopen in Valkenburg, vergelijk verkoopmakelaars in Valkenburg of bekijk de beste verkoopmakelaars in Valkenburg voor referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Valkenburg.
De kosten van een makelaar in Valkenburg verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. In Valkenburg kun je 84 makelaars vergelijken; bekijk daarom ook de makelaars in Valkenburg om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 141 verkochte woningen in Valkenburg binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Valkenburg geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Valkenburg om de markt beter te duiden.