Spuesens makelaars & taxateurs
"Successful selling!"
Spuesens makelaars & taxateurs is actief in de regio Zeeuws Vlaanderen, met een sterke aanwezigheid in Hulst en Terneuzen. Onze expertise ligt in de verkoopbemiddeling, aankoopbegeleiding en taxaties. We combineren marktkennis met betrokkenheid, zodat klanten vanaf het begin tot en met de overdracht goed begeleid worden. Onze website biedt uitgebreide informatie over woningen, met foto’s en plattegronden die een duidelijk beeld geven va...
Current housing stock
-
- Available
Hollandiastraat 2
4551AE Sas van Gent
€ 269.000 k.k.
€ 3.057/m²
CSave as favorite- Living area
- 88 m²
- Land area
- 143 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Bernhardstraat 20
4554BD Westdorpe
€ 165.000 k.k.
€ 1.988/m²
DSave as favorite- Living area
- 83 m²
- Land area
- 130 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Oude Vaart 96
4537CC Terneuzen
€ 265.000 k.k.
ASave as favorite- Living area
- 98 m²
- Land area
- 142 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Stuvesande 392
4532MK Terneuzen
€ 385.000 k.k.
€ 3.632/m²
CSave as favorite- Living area
- 106 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Noordweststraat 11
4551CA Sas van Gent
€ 395.000 k.k.
€ 2.135/m²
Save as favorite- Living area
- 185 m²
- Land area
- 537 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Hulsterseweg 23
4571RH Axel
€ 325.000 k.k.
€ 3.250/m²
DSave as favorite- Living area
- 100 m²
- Land area
- 423 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (51)
Review platforms
BronscoresTotal score
51 total reviews
Funda
27 reviews on Funda
24 reviews on Google
-
van Middelhovenstraat 41
8Wij hebben ons huis snel verkocht. Maar vonden het verkoopproces niet geweldig. Helaas was de communicatie niet geweldig.
-
Sasdijkweg 3
10Heel professioneel, heel duidelijk, klantvriendelijk, meedenkend! Aanrader!! Een makelaar die echt je huis wil verkopen en die dit met passie doet.
-
Oudeweg 31
9Erg fijne en goede makelaar. Contact en begeleiding waren zeer goed! Overleggen waar nodig is en komen afspraken na! Geen makelaarspraatjes zoals vele andere makelaars, lekker zichzelf met als doel voor jou het juiste en goede uit de woning te halen. Wij hebben zowel een huis aangekocht bij Spuessens als verkocht! Mochten we ooit nog een huis verkopen bellen we ze direct op!
-
Kanaaldreef 1
9de makelaar is zakelijk en zonder onnodige flauwekul. geeft een goede voorlichting. collega's ook vriendelijk.
-
Prins Hendrikstraat 50
10In ons 1e contact werd er goed naar ons geluisterd. Ook daarna kregen we steeds alle hulp die we nodig hadden en werden we op een vriendelijke manier geholpen. De service was uitstekend en ook de kennis van de lokale markt was heel goed . Kortom: een en al deskundigheid. Dank jullie wel.
-
Schulpenpad 11
9Translated by AIFine, personal guidance. They think with the customer. Furthermore no complaints or remarks, further I don't know what to say and are 100 words too much of the good