REMAX Dè Makelaar
"The number 1 Real Estate Agent, Your House, Our Care!"
REMAX Dè Makelaar in Roermond staat voor betrouwbare en persoonlijke begeleiding bij het kopen of verkopen van uw woning. Onze makelaars combineren ondernemerschap met lokale marktkennis en werken als zelfstandig ondernemers om uw woning succesvol op de markt te zetten. Ze geven 100% aandacht aan elke klant en zijn altijd bereikbaar, ook buiten kantooruren. Met maandelijks ruim 50.000 unieke bezoekers op onze website en de ondersteuning...
Current housing stock
-
- Available
Roermondseweg 82
6081NW Haelen
€ 395.000 k.k.
€ 3.292/m²
ESave as favorite- Living area
- 120 m²
- Land area
- 1240 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Rijksweg Zuid 78
6102XZ Echt
€ 485.000 k.k.
€ 1.010/m²
CSave as favorite- Living area
- 480 m²
- Land area
- 650 m²
- Bedrooms
- 9
-
- Sold
De Peel 13 j 108
6097NL Heel
€ 65.000 k.k.
€ 1.857/m²
Save as favorite- Living area
- 35 m²
- Land area
- 218 m²
- Bedrooms
- 1
-
- Sold
Wal 6
5944AW Arcen
€ 335.000 k.k.
€ 2.991/m²
CSave as favorite- Living area
- 112 m²
- Land area
- 220 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold
Boonstraat 9
6082AV Buggenum
€ 295.000 k.k.
€ 2.633/m²
ASave as favorite- Living area
- 112 m²
- Land area
- 160 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
Maria van Bourgondiëstraat 16
6137HP Sittard
€ 379.500 k.k.
€ 2.750/m²
BSave as favorite- Living area
- 138 m²
- Land area
- 232 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (18)
Review platforms
BronscoresTotal score
18 total reviews
Funda
15 reviews on Funda
3 reviews on Google
-
Barnsteenlaan 63 1
10Het contact verliep heel goed. Duidelijke informatie en goede begeleiding, waardoor ik snapte wat er allemaal bij komt kijken. Bovendien zeer snelle reactie als ik vragen had. Vriendelijk en veel service. Voelde me op m'n gemak en had er alle vertrouwen in en dat is ook uitgekomen!
-
Pannesheuvel 17
10Een bijzonder fijne makelaar Denkt heel erg mee en is behulpzaam. Heeft veel kennis en ervaring Zeer aan te bevelen.
-
Schoolpad 52
10Rémy is heel betrokken en luistert met aandacht. De begeleiding en informatie is zeer goed en het contact is heel prettig.
-
Eindstraat 17
9Translated by AIFast Friendly Accurate Comes on time Sorts everything out well Puts a lot of energy into it Helps potential buyers as well
-
Schoolpad 50
10Translated by AIPersonal guidance, and perfect and personal approach after customer request. We are super satisfied and have now chosen Remax for the 2nd time!
-
Kapellerlaan 36 A2
8Translated by AIExcellent guidance during the sale process. Short and clear advice. Very friendly approach towards interested parties in the property.
-
Rijtakker 40
9Translated by AIPleasant in communication, no limitation on the number of viewings, but with good consultation and tightly scheduled one after another, good advice but also room for personal choice. Everything went smoothly.
-
De Peel 13 J91