TQ Makelaars Oosterhout
TQ Makelaars Oosterhout stands for reliable and personal real estate services in the Oosterhout region. We combine knowledge of the local market with a customer-oriented approach to help you with buying or selling your home. Our promise is to guide you with transparency and professionalism, so that you feel at ease in every step of the process. We offer a wide range of real estate services, from valuation to sale and purchase. Our appro...
Current housing stock
-
- Available
Keermanslaan 61
4835GE Breda
€ 695.000 k.k.
€ 4.826/m²
A+Save as favorite- Living area
- 144 m²
- Land area
- 143 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Ampèrestraat 7
4904HP Oosterhout
€ 395.000 k.k.
€ 3.038/m²
BSave as favorite- Living area
- 130 m²
- Land area
- 154 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Pruimboomsteeg 17
4901HP Oosterhout
€ 395.000 k.k.
€ 4.115/m²
BSave as favorite- Living area
- 96 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Schapendries 104
4901HK Oosterhout
€ 275.000 k.k.
€ 4.435/m²
GSave as favorite- Living area
- 62 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Willem van Boelrestraat 3
4827AG Breda
€ 369.000 k.k.
€ 3.181/m²
ASave as favorite- Living area
- 116 m²
- Land area
- 113 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Chopinstraat 18
4904ND Oosterhout
€ 350.000 k.k.
€ 2.692/m²
CSave as favorite- Living area
- 130 m²
- Land area
- 163 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (84)
Review platforms
BronscoresTotal score
84 total reviews
Funda
55 reviews on Funda
29 reviews on Google
-
Vinkenslag 20
10Alvorens de opdracht uit te zetten heb ik via een vergelijkingssite van Makelaars een voorselectie aangevraagd obv reviews en eindresultaten. Vervolgens gesprekken aangegaan met de 3 geselecteerden. Wat voor mij de doorslag was om de opdracht aan TQ te gunnen, was de wijze van aanpak en opbouw van deze aanpak en motivatie rondom de waardebepaling van dat moment. Ik ervoer een grondige voorbereiding en Joop was al zeer goed voorbereid tijdens de eerste kennismaking, had zich goed…
-
Prinses Amaliastraat 3
10Meedenkend, kennis van zaken, altijd bereikbaar en fijn in het contact. Weet precies hoe markt in elkaar steekt door uitgebreide kennis en is hierdoor de perfecte sparringspartner.
-
Papendonk 22
10Makelaar is Vriendelijk, duidelijk en snelle communicatie. Zeker een aanrader voor Oosterhout en omgeving.
-
Boterbloem 13
10Joop heeft ons uitstekend geholpen. Hij is echt een ervaren en deskundige makelaar. Hij is altijd eerlijk en oprecht, ook al is de boodschap lastig.
-
Saida El Maghroudi
10Joop is een fijne makelaar die goed communiceert en goed bereikbaar is. Hij heeft mijn huis verkocht en het hele proces heeft hij goed begeleid.
-
Arkendonk 60
10Het contact met Joop verliep naar wens, bereikbaarheid perfect ,of nam kort erna contact op, Ik ben zéér tevreden
-
E K
10Joop is een prettige en deskundige makelaar en heeft een directe en eerlijke communicatiestijl. Er zijn korte communicatielijnen waarbij snel geschakeld kan worden indien nodig. Qua tempo past hij zich aan naar wat nodig en gewenst is. Daarnaast gaan alle zaken digitaal wat we erg fijn hebben ervaren.