Marjolein Mulder Makelaardij
In Noordwijk staat Marjolein Mulder Makelaardij bekend als een betrouwbare partner voor verkoop en aankoop van woningen. Met jarenlange ervaring in de regio biedt het kantoor persoonlijke begeleiding en een gerichte aanpak om snel resultaat te bereiken. Wij leggen de nadruk op kwaliteit, service en creatieve oplossingen voor uw woonwensen. Wij specialiseren ons in woningstyling en -fotografie, waardoor uw woning optimaal wordt gepresent...
Current housing stock
-
- Available
Adelaert 39
2202PM Noordwijk
€ 899.000 k.k.
€ 8.644/m²
DSave as favorite- Living area
- 104 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Strandwijck 2
2202BV Noordwijk
€ 1.799.000 k.k.
€ 10.970/m²
CSave as favorite- Living area
- 164 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Sold subject to confirmation
Ritsaert 36
2202PP Noordwijk
€ 449.000 k.k.
€ 7.361/m²
DSave as favorite- Living area
- 61 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Sold
Piet Heinstraat 147
2161VB Lisse
€ 749.000 k.k.
€ 7.643/m²
A++Save as favorite- Living area
- 98 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Purchased
Springtij 6
2201WE Noordwijk
€ 305.000 k.k.
€ 5.980/m²
CSave as favorite- Living area
- 51 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Sold
Zandbank 26
2201WS Noordwijk
€ 325.000 k.k.
€ 5.508/m²
ASave as favorite- Living area
- 59 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
Reviews (9)
Review platforms
BronscoresTotal score
9 total reviews
Funda
9 reviews on Funda
-
Piet Heinstraat 147
10Marjolein is een zeer betrokken makelaar ..Weet wat er speelt in de huizenmarkt .Stipt en reageert snel .En is (pro)actief .En positief en erg vriendelijk. Zoek een makelaar in de Duinen Bollenstreek .Is Marjolein Mulder een goede keuze .
-
Springtij 6
10In een moeilijke huizen markt ben ik zeer goed geholpen. In de fijne gesprekken heeft haar advies geholpen en door haar snelle handelen heb ik nu een eigen huis.
-
Strandwijck 5
10Alles ging prima, heel prettig contact, reële voorstelling van mogelijkheden, begeleiding tot en met de overdracht.
-
Wilhelminastraat 27
10Translated by AIMarjolein is not a pushy real estate agent focused on quick buy/sell. She thinks with us, listens well, acts quickly, she knows the market and the people in it, which enables her to obtain the right information. In this exciting process she was for us an anchor that guided us step by step to the right purchase.
-
Wilbrinkbos 2
10Translated by AIVery nice and pleasant help from Marjolein. Very satisfied with how she considered me. Easy to reach and pleasant contact.
-
Wageningenstraat 36
10Translated by AIA friendly and thoughtful woman with expertise. She seemed like a pleasant person to buy a house from, which is why we chose Marjolein as our sales broker. Very helpful and supportive. Had a super pleasant experience and received great assistance.
-