Heeren van Waerde
In Eindhoven staat Heeren van Waerde bekend als een betrouwbare partner in de makelaarswereld. Wij combineren kennis, ervaring en persoonlijke aandacht om jou te helpen met je woning- of ondernemersverwachtingen. Onze belofte is om je met vertrouwen en transparantie te begeleiden door elke stap van het proces. Wij richten ons op de individuele behoeften van onze klanten en bieden persoonlijk advies, duidelijke informatie en betrouwbare...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Schelft 22
5541AP Reusel
€ 325.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 90 m²
- Superficie du terrain
- 151 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Generaal Dibbetslaan 74
5623JR Eindhoven
€ 495.000 k.k.
€ 6.036/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 82 m²
- Superficie du terrain
- 291 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Simon de Vliegerstraat 3
5642AB Eindhoven
€ 370.000 k.k.
€ 3.627/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 102 m²
- Superficie du terrain
- 128 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Klavecimbellaan 67
5642RG Eindhoven
€ 625.000 k.k.
€ 4.664/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 134 m²
- Superficie du terrain
- 147 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Cellostraat 33
5642TE Eindhoven
€ 750.000 k.k.
€ 4.716/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 159 m²
- Superficie du terrain
- 169 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Panorama 42
5629TT Eindhoven
€ 835.000 k.k.
€ 4.854/m²
A++++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 172 m²
- Superficie du terrain
- 248 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (10)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
10 avis total
Funda
6 commentaires sur Funda
4 commentaires sur Google
-
Klavecimbellaan 67
10Enorm goed geholpen, communicatie was altijd snel en ik kon altijd rekenen op hen. Ik wens Heeren van Waerde heel sterk aan.
-
Generaal Dibbetslaan 74
10Wij hebben een zeer goede ervaring gehad met Heeren van Waerde verzekeringen | hypotheken | makelaardij, en met name met Asif. Vanaf het eerste contact viel zijn professionaliteit en betrokkenheid direct op. Asif neemt echt de tijd om alles duidelijk uit te leggen en denkt goed met je mee gedurende het hele proces. De communicatie is snel, eerlijk en transparant, wat veel vertrouwen geeft. Je merkt dat hij veel kennis heeft van de markt en precies weet hoe hij een woning goed m…
-
Panorama 42
10Traduit par l'IANotre maison était très rapide pour le prix que j'avais vendu dans mon besoin. Merci beaucoup Asif super rapide et facile
-
Julia
10Traduit par l'IAAujourd'hui, une visite immobilière avec Heeren van Waerde. Un immense compliment pour Asif et ses collègues : quels services orientés vers les personnes ! Unique dans ce temps-ci. Encore merci pour votre aide !
-
Jan-Willem Timmers
10Traduit par l'IANous avons fait appel aux courtiers Immobiliers de la Vérédité pour vendre notre maison à Amersfoort. D'abord, Asif est venu pour une discussion gratuite et une évaluation du bien immobilier. Bien que ce ne soit pas son secteur géographique, il a quand même un bon regard et une bonne compréhension des affaires. Nous avons travaillé avec lui et avons pu vendre notre maison immédiatement au prix très avantageux. Nous sommes très satisfaits de la manière dont Asif travaille. Nous le recommandons donc certainement à tout le monde.