Heeren van Waerde
In Eindhoven staat Heeren van Waerde bekend als een betrouwbare partner in de makelaarswereld. Wij combineren kennis, ervaring en persoonlijke aandacht om jou te helpen met je woning- of ondernemersverwachtingen. Onze belofte is om je met vertrouwen en transparantie te begeleiden door elke stap van het proces. Wij richten ons op de individuele behoeften van onze klanten en bieden persoonlijk advies, duidelijke informatie en betrouwbare...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Schelft 22
5541AP Reusel
€ 325.000 k.k.
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 90 m²
- Área del lote
- 151 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Generaal Dibbetslaan 74
5623JR Eindhoven
€ 495.000 k.k.
€ 6.036/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 82 m²
- Área del lote
- 291 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Simon de Vliegerstraat 3
5642AB Eindhoven
€ 370.000 k.k.
€ 3.627/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 102 m²
- Área del lote
- 128 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Klavecimbellaan 67
5642RG Eindhoven
€ 625.000 k.k.
€ 4.664/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 134 m²
- Área del lote
- 147 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Cellostraat 33
5642TE Eindhoven
€ 750.000 k.k.
€ 4.716/m²
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 159 m²
- Área del lote
- 169 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Panorama 42
5629TT Eindhoven
€ 835.000 k.k.
€ 4.854/m²
A++++Guardar como favorito- Superficie construida
- 172 m²
- Área del lote
- 248 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (10)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
10 reseñas total
Funda
6 opiniones en Funda
4 reseñas en Google
-
Klavecimbellaan 67
10Enorm goed geholpen, communicatie was altijd snel en ik kon altijd rekenen op hen. Ik wens Heeren van Waerde heel sterk aan.
-
Generaal Dibbetslaan 74
10Wij hebben een zeer goede ervaring gehad met Heeren van Waerde verzekeringen | hypotheken | makelaardij, en met name met Asif. Vanaf het eerste contact viel zijn professionaliteit en betrokkenheid direct op. Asif neemt echt de tijd om alles duidelijk uit te leggen en denkt goed met je mee gedurende het hele proces. De communicatie is snel, eerlijk en transparant, wat veel vertrouwen geeft. Je merkt dat hij veel kennis heeft van de markt en precies weet hoe hij een woning goed m…
-
Panorama 42
10Traducido por IAMi casa se vendió muy rápido por el precio que tenía en mi pie. Gracias Asif, muy rápido y fácil
-
Julia
10Traducido por IAHoy, a través de Heeren van Waerde, visitamos una vivienda. Un gran elogio para Asif y sus colegas: qué servicio tan agradable, centrado en la persona. Único en este tiempo. Gracias otra vez por la ayuda¡!
-
Jan-Willem Timmers
10Traducido por IAHemos hecho que los agentes inmobiliarios Heeren van Waerde vendan nuestra vivienda en Amersfoort. El primero fue Asif, que vino a hacer una entrevista libre y realizar una valoración de la vivienda. A pesar de que no es su zona, sí tiene visión y sentido común. Hemos entrado en contacto con él y pudimos vender nuestra casa directamente a un precio muy bueno. Estamos muy satisfechos con la forma de trabajar de Asif. Por lo tanto, lo recomendamos encarecidamente a todo el mundo.