Comme spécialiste du marché immobilier de Rosmalen et de la région 's-Hertogenbosch, Het Waare Huis propose une solution complète à la fois pour la vente et l'achat. Des évaluations jusqu'à la construction neuve, nous sommes à votre disposition avec une approche personnalisée et professionnelle. Vous avez ainsi toujours votre propre agent immobilier dédié, qui vous accompagne dès le premier contact jusqu'à la dernière remise des clés. N...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Raadhuisstraat 27
5391EH Nuland
€ 609.000 k.k.
€ 3.155/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 193 m²
- Superficie du terrain
- 547 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Willem Elsschotstraat 7
5242GK Rosmalen
€ 499.000 k.k.
€ 3.752/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 133 m²
- Superficie du terrain
- 173 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Manis Krijgsmanhof 112
5233BT 's-Hertogenbosch
€ 469.000 k.k.
€ 4.598/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 102 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Tweede Hambaken 44
5231RP 's-Hertogenbosch
€ 385.000 k.k.
€ 3.850/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- 138 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Emeraldpad 26
5247KG Rosmalen
€ 869.000 k.k.
€ 4.598/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 189 m²
- Superficie du terrain
- 313 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Brabanthoeven 231
5244HR Rosmalen
€ 439.000 k.k.
€ 4.347/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 101 m²
- Superficie du terrain
- 148 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (221)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
221 avis total
Funda
138 commentaires sur Funda
83 commentaires sur Google
-
karel delleman
10Het Waare Huis is zeker een aanrader,zeer deskundig ,overal duidelijk in en vriendelijk personeel.De makelaar die wij kregen is Mitchell Zenhorst waar we zeer tevreden over zijn,deskundig,vriendelijk,maakt tijd voor je, en het belangrijkste ons huis was snel verkocht. Wij raden zeker Het Waare Huis en Mitchell aan.
-
Gerard van Dinterstraat 24
10Mitchell Zenhorst kregen wij als makelaar. Echt een aanrader, zeer kundig,zeer behulpzaam,we werden goed op de hoogte gehouden van alles. Staat altijd klaar bij vragen,zeer vriendelijk. Echt een aanrader, we zijn zeer tevreden over Het Waare Huis en zeker over Mitchell Zenhorst
-
Keizersmantelstraat 17
8Gewoon hele fijne mensen om mee te werken. Zeer aan te raden Nooit problemen gehad Valt weinig meer van te zeggen Dus ik zou iedereen aanraden om met Willem in zee te gaan.
-
Paterslaan 23
9De afgelopen jaren heb ik verschillende keren gebruik gemaakt van de diensten van Het Waare Huis. Ik heb voornamelijk te maken gehad met Jasper vd Broek en die contacten verliepen altijd tot mijn volle tevredenheid. Jasper is vriendelijk en zeer deskundig.
-
Dommelborch 39
10Het contact verliep erg prettig. Er werd duidelijke uitleg gegeven en er werd goed geluisterd naar mijn verwachtingen
-
Korte Kerkstraat 2
8Kundig en snelle reactie bij vragen. Duidelijke uitleg en advies na biedingen. De fotograaf was ook zeer kundig en maakte hele mooie foto's