As a specialist in the housing market of Rosmalen and the 's-Hertogenbosch region, Het Waare Huis offers a complete solution for both sales and purchases. From appraisals to new builds, we are here for you with a personal and professional approach. This means you always have your own fixed real estate agent at hand, who guides you from the first contact until the final key handover. Our customer-oriented approach ensures that your sale...
Current housing stock
-
- Available
Raadhuisstraat 27
5391EH Nuland
€ 609.000 k.k.
€ 3.155/m²
BSave as favorite- Living area
- 193 m²
- Land area
- 547 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Willem Elsschotstraat 7
5242GK Rosmalen
€ 499.000 k.k.
€ 3.752/m²
BSave as favorite- Living area
- 133 m²
- Land area
- 173 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Manis Krijgsmanhof 112
5233BT 's-Hertogenbosch
€ 469.000 k.k.
€ 4.598/m²
ASave as favorite- Living area
- 102 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Tweede Hambaken 44
5231RP 's-Hertogenbosch
€ 385.000 k.k.
€ 3.850/m²
ASave as favorite- Living area
- 100 m²
- Land area
- 138 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Emeraldpad 26
5247KG Rosmalen
€ 869.000 k.k.
€ 4.598/m²
ASave as favorite- Living area
- 189 m²
- Land area
- 313 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Brabanthoeven 231
5244HR Rosmalen
€ 439.000 k.k.
€ 4.347/m²
CSave as favorite- Living area
- 101 m²
- Land area
- 148 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (221)
Review platforms
BronscoresTotal score
221 total reviews
Funda
138 reviews on Funda
83 reviews on Google
-
karel delleman
10Het Waare Huis is zeker een aanrader,zeer deskundig ,overal duidelijk in en vriendelijk personeel.De makelaar die wij kregen is Mitchell Zenhorst waar we zeer tevreden over zijn,deskundig,vriendelijk,maakt tijd voor je, en het belangrijkste ons huis was snel verkocht. Wij raden zeker Het Waare Huis en Mitchell aan.
-
Gerard van Dinterstraat 24
10Mitchell Zenhorst kregen wij als makelaar. Echt een aanrader, zeer kundig,zeer behulpzaam,we werden goed op de hoogte gehouden van alles. Staat altijd klaar bij vragen,zeer vriendelijk. Echt een aanrader, we zijn zeer tevreden over Het Waare Huis en zeker over Mitchell Zenhorst
-
Keizersmantelstraat 17
8Gewoon hele fijne mensen om mee te werken. Zeer aan te raden Nooit problemen gehad Valt weinig meer van te zeggen Dus ik zou iedereen aanraden om met Willem in zee te gaan.
-
Paterslaan 23
9De afgelopen jaren heb ik verschillende keren gebruik gemaakt van de diensten van Het Waare Huis. Ik heb voornamelijk te maken gehad met Jasper vd Broek en die contacten verliepen altijd tot mijn volle tevredenheid. Jasper is vriendelijk en zeer deskundig.
-
Dommelborch 39
10Het contact verliep erg prettig. Er werd duidelijke uitleg gegeven en er werd goed geluisterd naar mijn verwachtingen
-
Korte Kerkstraat 2
8Kundig en snelle reactie bij vragen. Duidelijke uitleg en advies na biedingen. De fotograaf was ook zeer kundig en maakte hele mooie foto's