LodeVie makelaardij en taxatie
"Your enthusiastic real estate agent for living and working!"
LodeVie makelaardij en taxatie staat voor persoonlijke aandacht en betrokkenheid in de regio Dronten, Swifterbant, Biddinghuizen en omgeving. Sinds 2007 geven Angie Vierhuizen-De Bruijn en Peter Lodders hun kennis en passie aan de dag in het verkoop- of aankoopproces van woningen, agrarisch onroerend goed en bedrijven. Wij zorgen voor een rustige, doorlopende afhandeling van uw transactie, van het eerste gesprek tot de notarisafspraak....
Current housing stock
-
- Available
Mosselweg 4
8256RB Biddinghuizen
€ 950.000 k.k.
€ 4.798/m²
CSave as favorite- Living area
- 198 m²
- Land area
- 8982 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Oostzeestraat 133
8226BW Lelystad
€ 345.000 k.k.
ASave as favorite- Living area
- 108 m²
- Land area
- 129 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Zilversmedengilde 5
8253GR Dronten
€ 550.000 k.k.
€ 3.793/m²
ASave as favorite- Living area
- 145 m²
- Land area
- 270 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
De Lepelaar 7
8251MT Dronten
€ 499.000 k.k.
€ 4.057/m²
CSave as favorite- Living area
- 123 m²
- Land area
- 536 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Eurosingel 188
8253EE Dronten
€ 950.000 k.k.
€ 4.872/m²
ASave as favorite- Living area
- 195 m²
- Land area
- 856 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Produktieweg 10
8251KE Dronten
€ 625.000 k.k.
€ 5.000/m²
A+Save as favorite- Living area
- 125 m²
- Land area
- 1030 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (52)
Review platforms
BronscoresTotal score
52 total reviews
Funda
36 reviews on Funda
16 reviews on Google
-
Eikenlaan 36
9Prima makelaar, jarenlange ervaring op de markt in de regio, goede afspraken en nakomen hiervan, uitstekende afhandeling.
-
Bremenstraat 54
9Zeer prettige makelaar die goed weet wat er speelt en prettige begeleiding. Prettig in de omgang, contact en reageert snel op vragen of belletjes. Mocht iemand in mijn omgeving een makelaar zoeken zou ik altijd deze partij adviseren.
-
Zilversmedengilde 21
10100% tevreden. Het contact verliep soepel en duidelijk en op alle fronten heel vlot. Ook het zgn "paperwerk" was duidelijk en vlot. Wij hebben al 8x een huis gekocht en verkocht de afgelopen 20 jaar en deze makelaar is een aanrader.
-
Popart 35
7Het contact verloopt redelijk soepel,meestal via de app. Zo werden ook de bezichtigingen aangekondigd,hoefde zelf niks op te zoeken.
-
Schokkerhaven 28
10Erg goed heel rustig naam zijn tijd ik ben zeer tevreden zal ik zo weer doen heel veel succes met jullie bedrijf
-
Het Zichtbord 4
9De prijs is goed geschat en in de markt gezet. De makelaar bleef rustig. De afwikkeling is goed verlopen.
-
Zuiderzee op Zuid 75
9Een heel fijn contact met de makelaar. Fijne kennismaking en ik kreeg snelle reacties op mijn vragen.
-
Sandra Tweebeeke
2Translated by AINegligence and poor communication are, in our opinion, a matter of choice. Considering the many positive reviews... :( Our decision was: to withdraw our offer. In order to prevent further irritation and to keep the process of buying a house (not exactly a cup of coffee) a pleasant experience. We can relate to the other negative reviews, unfortunately... ..